Політика

​Олена Розенблат: у парку Гагаріна треба зробити скейт-парк

28 серпня 2020, 18:36

Не дивлячись на те, що реконструкція на набережній у житомирському парку ім. Гагаріна триває, тут вже відпочивають житомиряни.

Амфітеатр, дитячий майданчик та ліхтарі з креативним дизайном - кожна деталь зроблена зі смаком. Виконання робіт постійно перевіряє керівник реконструкції Олена Розенблат, яка запевняє, що тут не лише красиво, а й безпечно.

«Є автономне освітлення моста. Всі комунікації, які для освітлення, вони всі підземні. Прикро, але навіть зараз деякі дитячі майданчики будуються з проводами в повітрі. Я вважаю, що у 21 сторіччі не має так бути. Альтанки, лавки, ігрова зона для дітей - все робиться для того, щоб житомирянам було комфортно проводити тут свій час», - говорить керівник реконструкції набережної, співзасновниця ГО «За Житомир твоєї мрії» Олена Розенблат.

Тут збирається творча молодь, яка вже полюбила це місце та чекає на завершення робіт.

«Подобається, вже стало набагато краще, вже є й місце для відпочинку. Мені подобається, що тут з'явився майданчик, де можна гуляти, місце гарне біля річки», - каже житомирянка Ганна.

«Мені взагалі подобається річка, але якщо говорити про те, що вже зробили, то майданчик непоганий. Тут буде багато дітей, спортсменів. Мені здається тут гарна скеля та альтанка», - ділиться житомирянка Влада.

Втім набережна - це лише частина парку ім. Гагаріна. Хочеться, аби у містян було більше локацій для прогулянок, каже Олена Розенблат.

«Ось ми йшли сюди і у мене душа розривається, справді. Дивлюся на стан покриття, на ці сходи, на ці, колись побудовані для дітей, фонтани - це соромно. Відеоспостереження у цій зоні взагалі немає, освітлення на неналежному рівні. Сама часто прогулююся ввечері, ввечері тут страшно. За мною знаходиться «клітка», стільки розмов йдеться про те, що люди хочуть тут скейт-парк. Я не розумію, яка проблема піти на зустріч людям і не робити тут музей, як вже розповідали, або вигадувати не потрібні нікому локації. Люди просять, люди хочуть. Дайте їм можливість проводити тут час», - каже керівник реконструкції набережної, співзасновниця ГО «За Житомир твоєї мрії» Олена Розенблат.

Олена Розенблат має досвід не лише в будівництві, а й в благоустрої зон відпочинку та житлових комплексів. Вона впевнена, що місця для дозвілля - це візитівка міста. За її словами, у Житомирі до влади мають прийти люди, які це розуміють.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Розенблат вибори набережна парк скейт-парк  
Матеріали по темі