Політика

​Людмила Зубко офіційно зареєстрована кандидатом у мери Житомира від «Європейської Солідарності»

29 вересня 2020, 12:16

Кандидатом у міські голови Житомира від партії «Європейська Солідарність» офіційно зареєстрована Людмила Зубко – відома підприємниця, меценатка, голова громадської організації «Житомир, зроби голосніше». На своїй офіційній сторінці у Facebook Зубко опублікувала фото посвідчення про реєстрацію кандидатом, видане Житомирською міською територіальною виборчою комісією.

«Знаю, як зробити Житомир успішним містом для людей і зроблю це. Йду на вибори як людина, яка вміє ставити цілі, збирати команду, заряджати її на результат, делегувати повноваження і організовувати процес», – написала вона.

Зубко зізналася, що не любить політику, тим більше політиканства чи політичних ігор. Вона вважає, що у міського голови навіть часу не може бути на таке.

«Реальна міська політика – це турбота про людей», – переконана кандидатка у мери.

Своїм завданням вона ставить зробити комфортним весь Житомир, а не лише одну вулицю Михайлівську.

«Для мене результат – це не одна успішна вулиця Михайлівська, а комфортні Крошня, Богунія, Корбутівка, Центр, Польова, Мальованка і Мар’янівка. Це дитячий садок поряд з будинком замість зростаючих черг у дошкільні заклади. Це відкриті публічні парки замість закритого Ботанічного саду. Чиста вода із крана замість безкінечних ремонтів. Цей перелік можна продовжувати довго», – підкреслила Зубко.

На її переконання, у кожному рішенні, яке приймає міський голова, має бути турбота про людей.

«У цьому полягає моя політика, і саме це зафіксовано у моєму програмному документі «Маніфест успішного міста для людей». Впевнена, що Житомир стане сучасним європейським містом, де мер та міська влада працюють для людей», – резюмувала Людмила Зубко.

Кандидатка у мери також наголосила, що партія «Європейська Солідарність» є єдиною політичною силою, яка чітко зафіксувала європейський напрямок розвитку для країни.

Пресслужба Людмили Зубко

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори політика кандидат Людмила Зубко  
Матеріали по темі