Місто

Чи знають житомиряни, скільки кандидатів балотуються на посаду міського голови. Опитування

8 жовтня 2020, 16:39

Міська територіальна виборча комісія зареєструвала 13 кандидатів на посаду Житомирського міського голови. За два тижні до виборів, журналісти Житомир.info поцікавились у містян, чи знають вони кількість кандидатів та що новий очільник міста має зробити за перший рік своєї каденції.

«Мабуть, щоб далі розвивав наше місто, інфраструктуру: дороги, садочки. Це те, що потрібно. Не знаю кількості кандидатів, мабуть, десять», - відповідає Ольга.


«Мене все влаштовує. Знаю що багато (ред. кандидатів), топ 4-5, так чоловік 10», - говорить В’ячеслав.

«Та нічого, далі нехай крадуть і все нормально. Не знаю скільки кандидатів і знати не хочу», - каже Микола.

«Сьогоднішня влада і суспільство не може дати без Ісуса Христа відповіді. Уся людська система руйнується, тільки на вічних цінностей. Мер може оточити себе віруючими людьми, які мають плоди, може якісь віруючі, пастора, підприємці віруючі, є віруючі політики, які мають плоди і можуть сказати, що дякуючи цьому, я можу робити..», - розповідає Юрій.

«Привести місто в ідеальний стан, щоб була чистота, порядок. Не знаю навіть, що сказати, тому що не скрізь вчасно вивозиться сміття. Не знаю кількість, ще не дійшла до виборів», - ділиться Юлія.

«Яка різниця, більш ніж 20 десятка (ред. кандидатів)», - говорить Роман.

«Важко сказати, аби не гірший. Пріоритети, щоб було побільше зелених зон, парків, скверів. не рахувала, але я вже вирішила», - додає Галина.

Про 13 кандидатів, які змагатимуться за посаду мера Житомира на виборах 2020 року, читайте тут

Як повідомляв Житомир.info, на вибори, які відбудуться 25 жовтня 2020 року, Житомирська МВК зареєструвала списки кандидатів в депутати від 16 партій і 2 жовтня провела жеребкування – партії отримали порядкові номери у виборчому бюлетені.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори опитування бюлетені  
Матеріали по темі