Політика

​Звернення лідера регіонального осередку політичної партії «За Майбутнє» Віктора Развадовського до жителів Житомирщини

12 October 2020, 11:50

Друзі! Політична партія «За Майбутнє» продовжує свій впевнений рух до 25 жовтня – дня виборів, та наближує час якісних перетворень в області.

Натомість, хочемо попередити: чим ближчий час виборів, тим активніше проявляється агонія у тих, хто вже вичерпав свої сили і не здатен вести чесну боротьбу.

Наша політична сила фіксує ганебні випадки недобросовісних та нечесних дій зі сторони тих, хто завтра хоче опинитися у владі. Саме вони розповсюджують інформацію про те, що я, Віктор Развадовський, як лідер політичної сили «За Майбутнє» на Житомирщині, не беру участь у виборах і знятий з перегонів.

Ми не називаємо цю політичну силу та прізвища кандидатів, які до неї увійшли. Ними повинні зайнятися правоохоронні органи та незалежні експерти, які об’єктивноспостерігають за чесністю перебігу виборчої кампанії, такі як громадянська мережа «ОПОРА» та Комітет виборців України.

Що ж, дії нечесних лишаються впізнаваними та передбачуваними. Незмінним лишається одне – Віктор Развадовський – боєць, справжній лідер та людина слова. Прийнятому рішенню не зраджу, адже вірю у людей, вірю у перемогу та у свою сильну та професійну команду.

Бажаю усім людям вірити лише перевіреним фактам, надавати перевагу критичному мисленню та відділяти зерно від полови. Бо на брехні далеко не заїдеш. А осінь 2020 року має бути багатою на врожай обраних працьовитих та достойних влади людей.

Тож, працюймо далі з більшим натхненням та міцно стиснувши волю в кулак.

Віктор Развадовський веде команду далі вперед! Тому підтримай 25 жовтня на місцевих виборах політичну партію «За Майбутнє» - номер 7 у виборчому бюлетені до Житомирської обласної ради.

Пресслужба Віктора Развадовського

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Віктор Развадовський вибори звернення  
Матеріали по темі