Політика

У Житомирській області майже 50 кандидатів були зареєстровані, а потім відмовилися балотуватися

23 жовтня 2020, 13:15

У Житомирській області 49 кандидатів були зареєстровані для участі у місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, а потім відмовилися від балотування.

Такі дані про кандидатів, які вибули, станом на ранок 23 жовтня оприлюднені на сайті Центральної виборчої комісії.

Зокрема, вибули з виборчих перегонів двоє кандидатів на посади міських голів: 6 жовтня була скасована реєстрація самовисуванців Грищенко Лесі Леонідівні, яка балотувалася на посаду мера Коростеня, та Синельникова Вадима Федоровича, який балотувався на посаду мера Бердичева.

З виборів депутатів місцевих рад вибули 47 кандидатів: 2 – до обласної ради, 22 – до міських рад, 7 – до районних, 16 – до селищних. Найбільше вибулих кандидатів у депутати Коростишівської міської ради (14, з них 11 від партії «Ліва опозиція»), Ружинської селищної ради (8, з них 6 від партії «Наш край»), Житомирської районної ради (5) та Новоград-Волинської міської ради (4, всі від партії «Слуга народу»).

Нагадаємо, станом на 9 жовтня на сайті ЦВК була інформація про скасовану реєстрацію 21 кандидата в депутати п’яти різних рад Житомирської області та одного кандидат в мери.

Як повідомляв Житомир.info, спостерігачі громадянської мережі ОПОРА на місцевих виборах 2020 року зафіксували мінімум три випадки погроз кандидату або фізичного залякування, один з випадків призвів до того, що кандидат був вимушений знятися з балотування.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори ЦВК кандидат реєстрація  
Матеріали по темі