Політика

Мер Житомира Сергій Сухомлин заявив про свою перемогу на виборах у першому турі – 52% голосів

3 November 2020, 11:31

За даними Богунської та Корольовської територіальних виборчих комісій на виборах міського голови Сергія Сухомлина підтримали більш як 52% житомирян.

Про це 3 листопада повідомив сам Сухомлин.

«Ми не проти перерахунку голосів на дільницях, аби показати що більш як 52 відсотки житомирян – це реальні цифри. Один із прикладів позовів, які подає партія «Слуга народу»: від кандидата «Слуги народу» на голову комісії від цієї ж партії! Аби наші адвокати не були сторонами процесу. І дружина судді, який розглядав цей позов, була кандидатом від партії «Слуга народу». Саме за цим позовом учора був перерахунок голосів на дільниці. Та результати не змінились. Той кандидат, який подавав позов, отримав у свою підтримку 4 голоси. І результати перерахунку це підтвердили. Упродовж декількох діб працювали і судді, і адвокати, і що найбільш образливо – робота членів комісії, які вже тиждень не можуть закінчити свою роботу. І вчора до 7 ранку займались перерахунком голосів», - написав мер Житомира.

Нагадаємо, 1 листопада голова Житомирської міської ТВК Оксана Плис повідомила, що за попередніми даними за нинішнього мера Житомира Сергія Сухомлина проголосували більш ніж 52% виборців, які прийшли на виборчі дільниці. Вона також розповіла, що за рішенням апеляційного суду на дільниці №181367 будуть перераховувати голоси.

У Житомирі явка виборців на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року становила 28,8%.

Як повідомляв Житомир.info, 2 листопада 2020 року на сайті ЦВК по Житомирській області оприлюднені результати виборів депутатів трьох селищних рад, шести сільських рад, семи голів сільських рад, трьох голів селищних рад та мера Новограда-Волинського – самовисуванець Микола Боровець отримав 18%. Результати місцевих виборів мають бути встановлені до 6 листопада 2020 року включно.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори Сухомлин  
Матеріали по темі