Місто

В Житомирі планують пустити до школи не лише початкові класи

10 November 2020, 09:33

В Житомирі учні 5-11 класів можуть з 16 листопада припинити дистанційне навчання та відвідувати школу.

Про це говорили на позачерговій сесії міської ради 10 листопада.

«Ми можемо рекомендувати відкрити 5-6 класи. Щодо всіх інші класів – це будуть вирішувати керівники шкіл, виходячи з наявних різних входів, розведення потоків. Вони можуть відкрити, якщо будуть розуміти, що це буде безпечно для дітей», - сказав мер Сергій Сухомлин.

Заступниця мера Марія Місюрова уточнила, що влада рекомендуватиме відновити навчання учнів 5-11 класу з наступного понеділка – з 16 листопада.

«Хочу зауважити, що є випадки захворювання серед вчителів, але вони лікуються амбулаторно», - зазначила заступниця мера Марія Місюрова.

Нагадаємо, через те, що з початку листопада Житомир належить до «червоної» зони поширення COVID-19, старші класи місцевих шкіл перейшли на дистанційну форму навчання, а 1-4 класи продовжують відвідувати навчальні заклади, освітній процес проходить в умовах посилених карантинних заходів.

Як повідомляв Житомир.info, з 2 листопада 2020 року до «червоної» зони потрапили 5 міст та 13 районів Житомирської області, у тому числі і місто Житомир. З 9 листопада в Україні оновили епідемічне зонування і вся Житомирська область була віднесена до «червоної» зони.

На засіданні міської комісії ТЕБ та НС було вирішено учнів 5-11 класів шкіл Житомирської міської ОТГ перевести на дистанційне навчання, молодші класи (1-4) відвідують заклади. Також вирішили не закривати дитячі садочки, магазини, ринки та розважальні центри, окрім нічних закладів. Але через «червону» зону знову ввели обмеження на проїзд пільговиків у громадському транспорті.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада школа навчання дистанційне навчання карантин коронавірус Місюрова  
Матеріали по темі