Фоторепортаж

Ялинки в стилі “Грінч”, новорічний стілець та ілюмінація: як прикрасили коридори й кабінети в Житомирській міськраді. Фоторепортаж

21 грудня 2020, 16:02

На пішохідній вулиці Михайлівській 21 грудня панує святковий дух. Ще минулого тижня центр міста суттєво перевтілився, а на Михайлівській почали прикрашати головну ялинку.

Сьогодні біля ялинки встановили нову фотозону у вигляді новорічної кулі з ялинкою, сніговиком та оленями, а поряд - місток, на якому можна сфотографуватися на фоні новорічної ялинки. Прикраси витримані у золотих та срібних тонах.

У такій стилістиці прикрашена і будівля міської ради: на балконі та на вході розвісили прикраси зі штучної ялинки, кульок та ілюмінацію.

А от всередині мерії на другому поверсі традиційно встановили ялинку. Вона також прикрашена у золотому та срібному кольорах, але тут додали ще й синій. Верхівка ялинки трішки закручена - це так звана ялинка в стилі "Грінч".

Ялинка з закрученою верхівкою у сріблі та золоті стоїть також у приймальні міського голови. А маленькі - у його заступників.

Працівники міськради також прикрасили свої кабінети - тут вже можна зустріти велику гаму кольорів і варіантів прикрас: від святкового стільця до ліхтаря-каміну.

Як повідомляв Житомир.info, традиційно 19 грудня у свято Миколая в Житомирі запалили вогники на головній ялинці міста. Також на Михайлівській показали світлове шоу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міська рада прикраси ялинки  
Матеріали по темі