Місто

До відлиги муніципальна інспекція Житомира встигла видати 310 приписів за неналежне прибирання снігу

23 січня 2021, 14:47

За період з 14 по 22 січня муніципальна інспекція в межах наданих повноважень відносно установ, організацій, суб’єктів господарювання, ОСББ, управляючих компаній та комунальних підприємств виписала 310 приписів щодо усунення порушень по неналежному прибиранню снігу та невжиття протиожеледних заходів прилеглої та закріпленої території.

Про це 22 січня повідомила пресслужба міської ради.

«При снігопадах і ожеледиці суб'єкти у сфері благоустрою зобов'язані на територіях прибирання очищати тротуари від снігу та льоду та посипати піском. Своєчасно очищати дахи, водостічні труби, карнизи від снігових нашарувань, льоду (льодяних наростів, бурульок) із забезпеченням заходів безпеки (встановлення огорож на тротуарах і негайним прибиранням скинутого снігу та льоду», - зауважує начальник муніципальної інспекції Віктор Грибук.

Підприємства, установи й організації на власних та закріплених територіях згідно Типових правил території населеного пункту повинні здійснювати увесь комплекс робіт, спрямованих на забезпечення та постійне підтримання чистоти і порядку, а саме постійного прибирання сміття, побутових відходів, бруду, опалого листя, снігу з метою утримання об’єктів благоустрою та прилеглих територій у належному санітарному стані. Тротуари прибираються вздовж всієї ділянки будинку, домоволодіння (в межах належності) – до бордюрного каменю.

Нагадаємо, за 14-19 січня муніципальною інспекцією було складено 253 приписи щодо неналежного прибирання снігу та невжиття протиожеледних заходів суб’єктами підприємницької діяльності, управляючими компаніями, ОСББ, комунальними підприємствами.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі та області з 21 січня 2021 року вдень плюсова температура, на вихідних 23-24 січня прогнозували до 7 градусів тепла, незначний дощ і туман.

.Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сніг муніципальна інспекція припис 
Матеріали по темі