Влада

Кабмін розширив перелік обмежень у «червоній» зоні: в Житомирській та ще трьох областях заборонив пасажирські перевезення

9 March 2021, 20:54

Кабінет міністрів розширив перелік карантинних обмежень «червоного» рівня епіднебезпеки поширення COVID-19. Зокрема, обмеження торкнулися транспортних пасажирських перевезень.

Повідомлення про це ввечері 9 березня з’явилося у Viber-каналі Міністерства охорони здоров’я «Коронаврус_інфо».

У МОЗ нагадують, що нині «червоний» рівень діє на території Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Докладніше про транспортні обмеження «червоної» карантинної зони в інфографіці МОЗ:Обмеження, які діяли від початку запровадження «червоної» зони:

Який вигляд мали житомирські вокзали та автостанція через три тижні після запровадження всеукраїнського карантину навесні 2020 року, дивіться у фоторепортажі

Як повідомляв Житомир.info, 1 березня 2021 року на позачергому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийняте рішення з третього березня встановити у Житомирській області «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Кабмін КМУ карантин коронавірус червона зона транспорт  
Матеріали по темі