Політика

Арсеній Пушкаренко перевірив, як будують інфраструктурні об’єкти на Житомирщині

8 квітня 2021, 17:30

В рамках проєкту «Велике Будівництво» на Житомирщині розбудовується якісна інфраструктура. Народні депутати України Арсеній Пушкаренко та Богдан Кицак проінспектували об’єкти у Бердичеві, на яких тривають будівельні роботи.

Перший об'єкт - це автошлях М-21. Сьогодні тут активно ведуться роботи.

«Це дорога міжнародного значення. Тут планують зробити транспортну розв'язку для того, щоб розвантажити транспортні потоки, які існують, і зробити пересування транспортними засобами тут більш безпечним та комфортним», - сказав народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Богдан Кицак.

Народний депутат України Арсеній Пушкаренко наголосив, що цьогоріч їх команда буде ретельно перевіряти, як ремонтують дороги у Житомирській області.

«В Укравтодор були амбітні плани на 2020 рік за програмою «Велике Будівництво» Володимира Зеленського. Були амбіції побудувати 4 000 км державних доріг та 2 000 км місцевих доріг. Ці завдання президента Володимира Зеленського Олександр Кобраков, голова Укравтодору успішно виконав. Було побудовано 4 000 км державних доріг високої якості. На жаль, що стосується 2 000 км місцевого значення, у тому числі й в Житомирській області, у нас з колегами сьогодні є питання. В цьому році, в рамках парламентського контролю й з депутатами обласної ради, де є наша фракція, ми будемо більш жорстко контролювати», - говорить народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Далі народні депутати подивилися, на якому етапі реконструкція басейну. На думку Богдана Кицака, спортивна інфраструктура в Бердичеві потребує таких об’єктів, і коли завершаться роботи, охочих відвідати басейн буде чи мало.

«Комунальна установа «Міський плавальний басейн» міста Бердичева - це стане для всієї громади знаковим проєктом. Як людина, яка полюбляє спорт, дуже радий тому, що наші погляди з Сергієм Валерійовичем співпадають. Ми робимо один з важливих акцентів на розвиток спортивної інфраструктури. Басейн стане тією окрасою в рамках всієї Житомирської області й тим зразковим об'єктом, на який будуть рівнятися всі інші громади», - сказав народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Богдан Кицак.

Завдяки ініціативі політичної партії «Слуга Народу» у Бердичеві з’явиться сучасне місце для відпочинку.

«Тут немає ніякої інфраструктури, нічого немає крім лавочок. Це ганьба міській владі, що за стільки років не зробити нічого. Сьогодні, саме за ініціативи нашої політичної партії «Слуга Народу», нашої команди, команди Богдан Кицака, який сьогодні тут представляє та розбудовує нашу політичну силу, у місті може з'явитися нова сучасна набережна», - зазначив народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Зокрема планують розділити набережну на кілька зон, аби для кожного знайшовся відпочинок до душі.

«Зон відпочинку у нашому місті фактично немає, а тут таке улюблене місце для відпочинку. Зробити його дійсно зразковим - це стало нашим завданням.Ми можемо побачити на візуалізації, що плануються дитячі майданчики, спортивна зона, зона біля узбережжя, яка відведена під відпочинок, а також будуть місця для торгівлі», - розповіла помічниця народного депутата України Олександра Качур.

Наостанок, Арсеній Пушкаренко зазначив, що завдяки активній позиції членів команди «Слуга Народу» - інфраструктура в області буде розбудовуватися та виходити на новий рівень.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Велике будівництво Бердичівський район Пушкаренко Кицак  
Матеріали по темі