Політика

У Коростишеві обрали нового секретаря міськради: Арсеній Пушкаренко переконаний - це шанс для міста

21 квітня 2021, 12:15

У Коростишеві 19 квітня відбулася сесія міської ради, на яку приїхали народні депутати України Арсеній Пушкаренко, Тетяна Циба, Артем Кунаєв та Тетяна Грищенко.

Одним з головних питань у порядку денному стало звернення місцевих депутатів щодо відкликання секретаря Коростишівської міської ради, у зв'язку з тим, що секретар дозволяв собі образи в адресу однієї з депутаток.

Більшістю голосів депутати прийняли рішення відкликати секретаря. Після чого, міський голова запропонував нового кандидата на дану посаду - депутата Євгенія Защипаса від ПП«Слуга Народу». Депутати підтримали.

Народний депутат Арсеній Пушкаренко зазначив, що завдяки таким кадровим змінам Коростишів почне змінюватися, а команда президента у цьому буде допомагати.

«Це історичний день. Бо я переконаний, що спільно, в синергії з новою коаліцією, з Іваном Михайловичем будемо розвивати місто. Переконаний, що заведемо сюди багато проєктів та інвестицій. Як голова обласної організації партії «Слуга Народу», від президента до вашої коаліції та нашого секретаря, ми в синергії будемо працювати», - сказав народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.


Новообраний секретар запевнив, що буде працювати на розвиток міста.

«Я хочу подякувати всім депутатам за довіру, за те, що підтримали. Дякую народним депутатам за те, що приїхали на сесію. Я доведу, що вони не помилилися й наша громада буде процвітати», - сказав новообраний секретар коростишівської міської ради Євгеній Защипас.

Народний депутат Тетяна Грищенко додала, що для початку їх команда займеться однією з місцевих шкіл, яка вже не один рік вважається аварійною.

«Ми, як народні депутати, будемо підтримувати та реалізовувати проєкти. Найперше, ми займемося школою №1. Тому що, це аварійна школа й ми вже почали з неї боротися, ми її добудуємо», - каже народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Тетяна Грищенко.

На останок Арсеній Пушкаренко зазначив, що саме завдяки спільній роботі за кілька років в місто буде мати належний вигляд.

«На жаль, місто дуже відстало, хоча має великий економічний потенціал. Всі знають, що тут є дуже великі підприємства, тут дуже багато людей офіційні мільйонери, тут багато людей з робочими місцями, ми їдемо містом й бачимо, які тут їздять машини - це говорить про те, що громада багата. 25 років феодалізму саме місто довели до того, що ви бачите у якому воно стані. Прикро дивитися, що всі знають Коростишівський кар'єр, але сьогодні сюди соромно заїжджати. Сьогоднішня сесія, сьогоднішні кадрові зміни - це шанс для Коростишева», - говорить народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Пушкаренко Коростишів секретар міська рада  
Матеріали по темі