Політика

Депутати міськради від ВО «Батьківщина» подарували Житомиру 40 сакур і висадили «Алею закоханих»

30 квітня 2021, 13:10

Депутати Житомирської міської ради від партії «Батьківщина» подарували місто 40 сакур. Алею з екзотичних дерев висадили на майдані Польовому та у сквері Європейському на Крошні.

«Хочеться, щоб наше місто ставало кращим, було затишним, гарним та квітучим, і це починається з кожного з нас. Саму тут висаджується 32 сакури «Алеї закоханих», і ще друга локація – це сквер на Крошні», – розповідає депутатка Житомирської міської ради ВО «Батьківщина» Олена Розенблат.


Висадка сакур стала продовженням акції «Затишний двір – затишний Житомир», яку ініціювала Олена Розенблат.

«На початку квітня ми оголосили акцію «Затишний двір – затишний Житомир» для того, щоб наше місто ставало кращим і більш квітучим. Мені надзвичайно приємно, що відгукнулося дуже багато представників ОСББ, і нам вдалося спільно з «Зеленбудом» висадити понад 600 дерев. Це, я вважаю, чудовий результат, і сподіваюсь, що традиція буде надалі підтримана і стане щорічною», – зауважує Олена Розенблат.

Депутати сподіваються, що алеї з сакур стануть новими популярними місцями для відпочинку та фотосесій.

«Мені хочеться, щоб ця акція, яка має таку романтичну назву «Алея закоханих», щоб саме тут зароджувалися нові знайомства, стосунки, сім’ї, й це дуже символічно, бо сакура – це дуже тендітна рослина, це початок нового. Вона раніше всіх зацвітає, і тому це дуже символічно», – каже депутатка Житомирської міської ради ВО «Батьківщина» Людмила Янушевич.

«"Батьківщина" завжди піклується про людей. На жаль, нас в цій каденції три депутати, але думаю, що наша робота не залишиться не поміченою, і ми прикладемо максимум зусиль, щоб наше місто квітло», – додає депутат Житомирської міської ради ВО «Батьківщина» Сергій Пидюра.

Назву «Алея закоханих» запропонувала молодь з організації «Батьківщина молода».

«Ця назва була придумана, адже молодь хотіла прийти кудись зі своїми парами, можливо, змінити якість традиції, й після того, як пари одружилися, вони могли приїхати на таку алею, щоб прогулятися і зробити красиві фото», – зазначає активістка ВМГО «Батьківщина молода» Анна Федоренко.

Мешканці озелененню тільки радіють та із задоволенням приєднуються до висадки сакур.

«Не тільки сквери, а й взагалі кожен район, щоб озеленював свої території біля будинку, тоді б було набагато красивіше», – ділиться місцева мешканка Надія.

«Я закопую дерева, щоб вони виросла і щоб я бабусі розповіла, що я молодець», – каже маленька Єва.

«Бачимо, що лежать дерева, будуть садити, значить, нормально, буде добрий скверик, холодок, як жарке літо буде. Якщо йде озеленення, то це дуже добренько, буде гарне місто наше», – вважає місцевий мешканець Микола.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: "Батьківщина" Олена Розенблат сакури алея сакур висадка дерев  
Матеріали по темі