Місто

​Напередодні Дня пам’яті та примирення у Житомирі вшанували військових, які загинули під час російсько-української війни

7 травня 2021, 12:13

Напередодні Дня пам’яті та примирення, 7 травня, у Житомирі вшанували військовослужбовців, які загинули під час російсько-української війни.

На Смолянське військове кладовище у цей день прийшли представники місцевої влади, ветерани й родичі загиблих.

«Вчора був виконком і там приймалося рішення. Сьогодні - це покладання квітів і вшанування пам’яті загиблим. Дійсно, це день, коли треба згадати всіх, хто загинув у цій війні й ці жертви, які були - це величезні жертви, які втратила країна, втратили люди своїх близьких і ми маємо пам’ятати незалежно від того, яка це була війна і життя людини - найвища цінність і сьогодні ми вшановуємо пам'ять героїв, які згинули у війні з російським агресором. Зараз ця війна ще не закінчена і нам потрібно пам'ятати та підтримувати в першу чергу сім’ї», – сказав Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.


Далі житомиряни поклали квіти до меморіальних стендів загиблих воїнів АТО/ООС на майдані Соборному.

«Мені у вайбері написали знайомі з міськради, що сьогодні буде покладання квітів і мені також цікаво, чому це відбувається саме 7 травня, а не 8 в День пам’яті, як вшановують людей, які загинули у війнах всіх часів саме 8 травня, а у нас 7 травня. Мені здається це пов’язано з тим, що наші можновладці чи чиновники не хочуть у свій вихідний день просто виходити й займатися тими справами, якими вони мають займатися саме 8 числа. Ми вирішили, що зробимо це у цьому році 7 травня, але як ми бачимо тут людей було небагато і розуміємо чому, бо багато людей на роботі, тому, можливо, вже з наступного року ми будемо вшановувати у той день, коли це робить увесь світ», – прокоментував ветеран АТО Олександр Швецов.

Покладання квітів об 11:00 також відбулося на військовому кладовищі на вулиці Перемоги.

Як повідомляв Житомир.info, День пам’яті та примирення в 2021 році в Житомирі відзначать покладанням квітів на військових кладовищах та біля пам’ятників, а для ветеранів організують підвіз.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: День пам'яті покладання квітів воїни АТО загиблі  
Матеріали по темі