Місто

У департаменті освіти назвали дату завершення навчального року в житомирських школах

11 травня 2021, 15:37

Навчальний рік 2020-2021 у загальноосвітніх закладах Житомира завершиться 28 травня.

Про це 11 травня Житомир.info розповіла заступниця директора департаменту освіти Житомирської міської ради – начальниця відділу з питань організації та забезпечення освітнього процесу закладів освіти Раїса Кошевич.

«Варто сказати, що навчальний рік закінчується відповідно до реалізації навчальних програм. Так, цьогоріч навчальний рік завершується 28 травня. Отже, це останній день другого семестру 2021 року», – розповіла Раїса Кошевич.

На запитання «Чи можливе продовження навчального року за рішенням адміністрації окремих шкіл» Раїса Кошевич відповіла, що керівництво закладів було заздалегідь поінформоване про дату завершення навчального року.

«Справа в тому, що всі керівники закладів, згідно з відповідними нормативними документами, знали, що навчальний рік має закінчитися 28 травня. А відтак проходила роз’яснювальна та аналітична робота, щоби була проведена відповідна кількість навчальних днів, а рік завершений не пізніше 28 травня», – пояснила заступниця директора департаменту освіти.

Формат святкування Останнього дзвоника адміністрація кожного закладу обирає самостійно. Це можуть бути і онлайн-заходи, і «живі» урочистості, однак останні – обов’язково з дотриманням протиепідемічних заходів поширення COVID-19.

«В Україні в цілому та, зокрема, в Житомирі традиційно відбуваються святкові заходи, пов’язані із завершенням навчального року, – свято Останнього дзвоника. Це свято може бути у різному форматі: на вулиці – різні локації, пов’язані із завершенням навчального року, – а також і в онлайн-форматі. Форму заходу затверджує педагогічна рада того чи іншого закладу. Однак, якщо це заходи із залученням учнів, батьків, обов’язково мають бути дотримані усі санітарні норми», – повідала Раїса Кошевич.

Зазначимо, що у місті Новоград-Волинський та інших населених пунктах територіальної громади загальноосвітні школи закінчуватимуть навчальний процес пізніше: планується, що школярі навчатимуться до 11 червня.

Про це 6 травня повідомив сайт 04141 з посиланням на інформацію начальниці управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради Тетяни Ващук.

«Зокрема, вона вказала, що для виконання навчальних програм та корекції освітнього процесу подовжено навчання в загальноосвітніх школах Новоград-Волинської територіальної громади. Процес рекомендовано продовжити з 1 по 11 червня 2021 року, у різних формах, тобто літні канікули у школярів розпочнуться з 12 червня», – пише сайт.

Як повідомляв Житомир.info, з 22 березня 2021 року учні житомирських шкіл після весняних канікул повернулися до навчання, але в дистанційному режимі.

3 5 квітня учні 1-4 класів повернулися до очного навчання, а школярі 5-11 класів продовжили вчитися дистанційно.

З 5 травня Житомирська область вийшла з червоної зони епідемічної небезпеки поширення COVID-19. І з 6 травня учні середньої та старшої школи вийшли на очне навчання.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: школа навчання Останній дзвоник Кошевич  
Матеріали по темі