Місто

​«Автомагістраль» за 12,5 млн грн відремонтує ще дві вулиці в Житомирі

17 May 2021, 12:02

КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради 14 травня уклало дві угоди з ПП «Автомагістраль» на поточний ремонт двох вулиць Житомира загальною вартістю 12,5 млн грн.

Про це йдеться на ресурсі «Прозорро».

За умовами договорів, до 31 грудня 2021 року ПП «Автомагістраль» має відремонтувати вулицю Покровську (від вулиці Київської до проспекту Незалежності) за 7,7 млн грн та вулицю Героїв Пожежних за 4,8 млн грн. Джерело фінансування - місцевий бюджет.

У першому тендері мова йшла про поточний ремонт вулиці Покровська. Очікувана вартість закупівлі становила 10,1 млн грн. Участь у тендері взяло три фірми: ПП «Автомагістраль», ПрАТ «Житомирське ШБУ №19» та ТОВ «Асфальт Плюс».

У другому тендері йшлося про поточний ремонт вулиці Героїв Пожежних. Очікувана вартість закупівлі склала 6 млн грн. Участь у тендері взяли ті ж фірми: ПП «Автомагістраль», ПрАТ «Житомирське ШБУ №19» та ТОВ «Асфальт Плюс».

ПП «Автомагістраль» зареєстроване в Київській області, Вишгородському районі, село Синяк, вулиця Київська, 68. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад, статутний капітал - 14 млн 200 грн. Власником фірми є Микола Олексійович Скоростецький, який у 2005-2007 роках очолював Службу автомобільних доріг у Київській області.

Нагадаємо, КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради 7 травня уже уклало три угоди з ПП «Автомагістраль» на поточний ремонт трьох вулиць Житомира загальною вартістю 24,4 млн грн: вул. Святослава Ріхтера, вул. Жуйка та вул. Хлібна (від Київської до Домбровського).

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі в 2021 році планують відремонтувати щонайменше п’ять вулиць поточним ремонтом та ще кілька десятків - середнім. Про це журналістам Житомир.info розповів заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук. Серед зазначених доріг - вулиці Покровська та Героїв Пожежних.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Автомагістраль ремонт вулиця Героїв Пожежних Покровська тендер  
Матеріали по темі