Політика

Депутата Житомирської міськради не змогли оштрафувати за роботу басейну в його закладі під час карантину

8 червня 2021, 13:51

Житомирський районний суд закрив провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності депутата Житомирської міської ради Годердзі Кварацхеліа (фракція партії «Пропозиція») за відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей).

Відповідна постанова Житомирського районного суду від 31 травня 2021 року оприлюднена в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

«Шостого березня 2021 року о 13 годині 40 хвилин за адресою: АДРЕСА_2, у готельно-ресторанному комплексі «Золоте Руно» працював басейн, у якому перебували люди, тим самим ОСОБА_1 порушив пп 6 п. 3-5 Постанови КМУ «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» № 1236 від 09.12.2020 року, тобто вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 44-3 КУпАП. ОСОБА_1, бувши належним чином повідомлений про час і місце розгляду справи до суду не з`явився, із клопотанням про відкладення розгляду справи не звертався. Разом з тим, останній подав заяву, у якій вказав, що комплекс «Золоте Руно», а саме басейн йому не належить, та що керівну діяльність він у ньому не здійснює», - йдеться у постанові.

Скріншот з постанови суду

Нагадаємо, з третього березня 2021 року на території Житомирської області встановили «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Обмеження «червоної» зони зняли в області з 5 травня.

Як повідомляв Житомир.info, директор та власник ПП «Вода України» Годердзі Кварацхеліа в 2020 році був обраний депутатом Житомирської міської ради, перемігши на своєму окрузі. Крім зазначеного підприємства депутату, який офіційно отримує більш ніж мільйон гривень доходів, також належать ТОВ «Універсал Продукт», ПП «Богунія Плюс» та ПП «Бролія».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: карантин суд депутат Кварацхелія міськрада  
Матеріали по темі