Місто

Житомирська влада хоче дозволити фірмі з Тернополя збудувати торговельний центр біля Сінного ринку

16 June 2021, 11:27

Влада Житомира хоче надати статусу «вимушеної невідповідності вимогам Зонінгу» земельній ділянці по вул.Домбровського, 27-б.

Відповідний проєкт рішення виконкому 15 червня оприлюднили на сайті міської ради.

«Надати статус «вимушеної невідповідності вимогам Зонінгу» земельній ділянці з кадастровим номером 1810136300:08:009:0015 за адресою: м. Житомир, вул. Домбровського, 27-б, визнавши вид використання земельної ділянки - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07), на термін - до зміни містобудівної документації м. Житомира. Дозволити департаменту містобудування та земельних відносин міської ради надати містобудівні умови та обмеження для проєктування об'єкта будівництва: «Нове будівництво торгівельного центру на власній земельній ділянці за адресою: м. Житомир, вул. Домбровського, 27-б», - йдеться у проєкті рішення.

Із заявою щодо зазначеної земельної ділянки звернулися її власники – приватне підприємство «КІС», яке зареєстроване в Тернополі у 1998 році і має статутний капітал 100 гривень. Засновником та керівником підприємства є житель Тернополя Лучкевич Любомир Ярославович, основний вид діяльності – діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту.

Скріншот з кадастрової карти

Як повідомляв Житомир.info, Сінний ринок, розміщений на вул.Домбровського, 25/54, належить підприємству облспоживспілки «Житомирський кооперативний ринок».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком земля вул. Домбровського Сінний ринок торговельний центр  
Матеріали по темі