Політика

​Арсеній Пушкаренко відкрив новий дитсадок у Чоповичах та відремонтований будинок культури у Малині

26 липня 2021, 11:27

Замість недобудови - новий сучасний дитячий садочок. В смт Чоповичі відкрили дошкільний навчальний заклад в рамках програми президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Садочок «Краплинка» - найбільший у громаді, тут навчатимуться діти з чотирьох сіл.

«У новому нашому садочку передбачено чотири вікові групи й ми плануємо, що у нас буде 80 дітей. Перша молодша - це для дітей від 2 до 3 років, а то всі інші садові групи. Ще плануємо тут відкрити інклюзивну групу», - каже керівниця дитячого садочка Світлана Зіневич.


У садочку обладнали сучасний харчоблок, методичні кабінети, спальні та затишні групові кімнати. Заклад доступний для дітей на інвалідних візках.

«На цьому місці стояла недобудова і сьогодні в рамках програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» нам вдалося побудувати тут новий, сучасний, класний дитячий садочок», - розповідає народний депутат України від «Слуги Народу» Арсеній Пушкаренко.

Таке будівництво стало можливим завдяки синергії між керівництвом громади, області та держави.

«Мені надзвичайно приємно, що тут сьогодні в Чоповицькій громаді ми в дійсності в синергії, витративши майже 20 млн, наших спільних 30% - це громада і 70% - держава, ми збудували класний заклад», - голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Ще один реконструйований об’єкт в рамках програми «Велике будівництво» - Малинський будинок культури. Заклад був в аварійному стані, а за три роки тут відремонтували всі приміщення, концертну залу, замінили дах, провели водопостачання та утеплили стіни.

Новий будинок культури відкривали народні депутати від партії “Слуга народу” Арсеній Пушкаренко, Тетяна Грищенко, а також представники місцевої влади.

«Це моє рідне місто і я горджуся тим, що ми сьогодні відкриваємо візитівку нашого міста. Це така споруда, в яку ми зможемо запрошувати гостей на найвищому рівні й святкувати багато різних подій», - каже народна депутатка України від «Слуги Народу» Тетяна Грищенко

Народні депутати, як і обіцяли, подарували керівництву будинку культури сертифікати на нові сучасні радіомікрофони.

За словами Арсенія Пушкаренка, до старту програми «Велике будівництво» нарахували 900 недобудованих об’єктів інфраструктури в різних областях. Ця цифра з кожним місяцем зменшується, адже команда президента поставила ціль - добудувати усі об’єкти.

«Малинський будинок культури - це приклад того, як наш команда добудувала великий об'єкт, понад 60 млн було витрачено. Сьогодні такі об'єкти різноманітні - культурні, освітні, спортивні, медичні - ми розбудовуємо у кожній громаді для того, щоб кожна громада була самодостатня і була з новою якісною інфраструктурою», - зазначає народний депутат України від «Слуги Народу» Арсеній Пушкаренко.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Пушкаренко сасдочок Чоповичі  
Матеріали по темі