Культура

В Житомирському музеї космонавтики 1 серпня – день відкритих дверей

1 серпня 2021, 09:39

Національний Музей космонавтики ім. С.П. Корольова у м.Житомирі 1 серпня 2021 року відзначатиме свою 51-у річницю з часу відкриття.

Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації.

«Об 11:00 в Меморіальному будинку-музеї академіка С. П. Корольова відбудеться презентація англомовної версії фільму «Леонід Грищук – астрофізик із Житомира». Фільм присвячено всесвітньовідомому астрофізику Леоніду Петровичу Грищуку (1941-2012 рр.), який народився у Житомирі. Також у рамках відзначення річниці у Музеї відбудеться традиційний День відкритих дверей – безкоштовне відвідування музейних експозицій та нових виставок», - йдеться у повідомленні.

В експозиції «Космос» відвідувачі зможуть оглянути фотовиставку «Цікавий макросвіт» та виставку-презентацію Музею коштовного і декоративного каміння у селищі Хорошів.

Довідка ОДА. За роки роботи у Музеї космонавтики ім.С.П.Корольова побувало понад 3 мільйони відвідувачів із різних країн світу, колекція сягнула до 25 тис. музейних предметів, більшість з яких належить до державної частини Музейного фонду України. Впроваджуючи принципи інтерактивності музейного простору, «відкритої науки», міжнародного кроскультурного співробітництва, музей став потужним науково-дослідним і культурно-освітнім центром і перетворився на один з унікальних музейних закладів України.

Нагадаємо, комунальний заклад Житомирської обласної ради «Музей космонавтики ім. С.П. Корольова» 8 вересня 2020 отримав статус «національного».

Як повідомляв Житомир.info, департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА оголосив два тендери на капітальний ремонт музею космонавтики та ремонтно-реставраційні роботи меморіального будинку-музею Корольова, сумарна очікувана вартість закупівель – 27 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: музей день відкритих дверей музей космонавтики  
Матеріали по темі