Культура

На проведення в Житомирській області фестивалю «Олевська республіка» виділять 400 тис. грн з державного бюджету

1 серпня 2021, 12:47

Всеукраїнський фестиваль «Олевська республіка» внесли у список переможців конкурсу, який проводило Міністерство молоді та спорту України.

Про це 30 липня повідомила пресслужба Олевської територіальної громади.

«За шкалою пріоритетних завдань проєкт проведення фестивалю набрав одну із найвищих рейтингових оцінок із 66 поданих заявок та включений до переліку проєктів, які отримають фінансування на його проведення. Результати конкурсу стало відомо 28 липня, в цей день Міністерство визначало переможців конкурсу проєктів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2021 році», - йдеться у повідомленні.

Олевська ТГ зазначає, що проводити фестиваль та 80-у річницю від дня утворення Тарасом Бульбою-Боровцем «Олевської республіки» планують три дні (1-3 жовтня). Змінено місце святкування – цього року всі заходи будуть відбуватися за Міським будинком культури. Також 1 жовтня вперше відбудеться Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА імені Т. Бульби-Боровця «Олевська республіка», який планують зробити щорічним. Якщо в області введуть «жовту» або «червону» карантинні зони, то фестиваль будуть проводити з їх урахуванням і організують пряму трансляцію.

На сайті Мінмолодьспорту оприлюднене рішення конкурсної комісії з розгляду проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2021 році. Всеукраїнський фестиваль «Олевська республіка» посів 13 місце, набравши 234 бали, на його фінансування виділять 400 тис. грн. Проєкт подавала громадська організація «Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень», зареєстрована в Києві в 2015 році.

Нагадаємо, у вересні 2018 року фестиваль «Олевська республіка» проводили втретє – він проходив під відкритим небом, біля села Хмелівка.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирській області впродовж серпня-вересня 2021 року планують провести близько 20 різноманітних фестивалів, зокрема «Олевська республіка» була запланована на вересень.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: фетиваль Олевськ Мінмолодьспорт конкурс Олевська республіка  
Матеріали по темі