Місто

​У Житомирі відремонтували тротуари на Хлібній та Ріхтера, у планах ще чотири вулиці

9 September 2021, 17:36

У Житомирі завершили ремонт тротуарів на вулицях Хлібній та Святослава Ріхтера, у планах до кінця року відремонтувати пішохідні зони ще на чотирьох вулицях.

Про це 9 вересня розповів заступник міського голови Олександр Шевчук.

«Зараз роботи проводяться на вулиці Покровській - тротуари від Грушевського до перехрестя Лесі Українки. Починаємо поки ліву сторону, а якщо брати від Грушевського, наступна черга буде права сторона на цій самій ділянці. Також паралельно проводяться роботи, замовником є управління капітального будівництва Житомирської міської ради. Це вулиці Шевченка - від вулиці Вітрука до 24 ліцею, вулиця Івана Гонти між двома провулками, зараз там роботи теж розпочаті. Також вулиця Тараса Бульби-Боровця - від 28 школи до вулиці Крошенської», - розповідає заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

Капітально відремонтують пішохідні зони на вул. Шевченка за 3,9 млн грн, Тараса Бульби-Боровця за 6,2 млн грн, Івана Гонти за 491 тис. грн.

Договори з підрядними організаціями укладені до кінця 2021 року, але, якщо не завадить погода, роботи завершать ще до настання холодів.

За словами Олександра Шевчука, зараз робоча група допрацьовує плани на наступний рік щодо ремонту інших вулиць. Їх обіцяють незабаром оприлюднити.

«В рамках робочої групи ми розглядаємо пріоритетні напрямки, де у подальшому буде ремонтуватись і дорога, і тротуари. Одним із пріоритетних - це є вулиця Перемоги, де було капітально відремонтовано асфальтобетонне покриття на дорозі. Також це частина Покровської від Київської і продовження вулиці, Велика Бердичівська, де теж проводився ремонт дороги. Там також тротуари потребують капітального ремонту. Тобто в рамках робочої групи це пропрацьовується і найближчим часом ми надамо весь перелік на наступний рік і визначимо пріоритети», - розповідає заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

Нагадаємо, депутати Житомирської міської ради визначилися з розподілом 4 млн грн, які в 2021 році виділялися на кожен з шести округів: виборцям потрібні сквери та тротуари.

Як повідомляв Житомир.info, КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради 7 травня 2021 року уклало три угоди з ПП «Автомагістраль» на поточний ремонт трьох вулиць Житомира – Святослава Ріхтера, Жуйка та Хлібної на загальну вартість 24,4 млн грн: очікувана вартість закупівлі по ремонту вул.Святослава Ріхтера становила 11,6 млн грн, роботи мають завершити до кінця 2021 року.

Під час ремонту вулиці Святослава Ріхтера дерева на тротуарі закатали в асфальт.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: тротуар ремонт плитка Шевчук вулиця  
Матеріали по темі