Події

​У Житомирі СБУ проводить раптові антитерористичні навчання на комбінаті «Рекорд»

23 September 2021, 09:45

23 вересня 2021 року координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Житомирській області проводить раптові антитерористичні навчання.

Про це вранці 23 вересня повідомила пресслужба управління СБУ в Житомирській області.

«Тренування відбудуться на об’єкті підвищеної небезпеки – Державній організації «Комбінат «Рекорд». Спецнавчання відбуваються в умовах, наближених до реальних. Мета навчань – перевірка готовності регіональних суб’єктів боротьби з тероризмом до дій в умовах потенційної терористичної загрози», - йдеться у повідомленні.

Служба безпеки України просить житомирян і гостей міста сприяти проведенню навчань, зберігати спокій та із розумінням поставитися до можливих незручностей, пов’язаних із обмежувальними заходами у обласному центрі.

Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства та із безумовним дотриманням прав і свобод громадян.

«СБУ закликає громадян дотримуватися правил особистої безпеки та у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної чи терористичної діяльності, інших протиправних дій негайно звертатися за номерами «гарячої лінії» СБУ в Житомирській області (0412) 47 21 52, (096) 563 02 07, або телефонувати 102», - зазначили в СБУ.

ДО «Комбінат «Рекорд» знаходиться в Житомирі за адресою Вільський шлях, 281, надає послуги з прийому, зберігання та відпуску нафтопродуктів в вагоноцистерни, автоцистерни.

Як повідомляв Житомир.info, на початку вересня 2021 СБУ повідомляла про заплановані антитерористичні навчання, які проводитимуть на півночі Житомирської області з 10 по 16 вересня: попереджали місцевих жителів про можливі перевірки документів та огляд автомобілів.

Після завершення навчать 16 вересня пресслужба СБУ розповіла, як на кордоні в Житомирській області «ловили диверсантів», які планували за допомогою безпілотника підірвати військову базу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: антитерористичні навчання СБУ тероризм комбінат Рекорд  
Матеріали по темі