Влада

Кабмін затвердив новий перелік небезпечних порід собак

10 November 2021, 13:41

Кабінет міністрів затвердив новий перелік небезпечних порід собак, власники яких повинні укладати договір обов'язкового страхування відповідальності за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам.

Відповідну постанову затвердили на засіданні Уряду 10 листопада 2021 року.

«Проєкт акта оприлюднено для обговорення на офіційному сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України. Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціації зоозахисних організацій України» листом від 29 вересня 2021 року №58 надала пропозиції до проєкту акта щодо переліку небезпечних порід собак, які враховано», - зазначається у пояснювальній записці до проєкту постанови.

Зауважимо, що у порівнянні з переліком, який діяв до цього часу, кількість небезпечних порід собак значно скоротилася: їх залишилося лише 51 і метиси всіх зазначених порід.

Нижче – перелік, затверджений на засіданні Кабміну 10 листопада 2021 року.Порядок і правила проведення обов’язкового страхування відповідальності власників собак читайте тут

Як повідомляв Житомир.info, на пленарному засіданні 15 липня 2021 року Верховна рада прийняла закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу», який посилює відповідальність за жорстоке поводження з тваринами.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: КМУ собара страхування порода  
Матеріали по темі