Місто

Через 2-3 дні Житомир вийде з «червоної» зони, - заступниця мера

15 December 2021, 11:18

Через два-три дні Житомир та область можуть вийти з «червоної» зони.

Про це на черговому засіданні міськвиконкому 15 грудня повідомила заступниця мера Марія Місюрова.

«Сьогодні у нас один з показників (коефіцієнт виявлення випадків інфікування) вже вирівнюється, два-три дні – і ми виходимо з «червоної» зони, але ми повинні пам’ятати про COVID-сертифікати і про заходи безпеки», - сказала заступниця мера.

Вона також нагадала, що зараз у двох міських лікарнях менш ніж 200 пацієнтів з коронавірусом, але ситуація зміниться коли до нас дійде новий штам «Омікрон».

«В лікарні №1 на ранок 15 грудня перебувало 58 пацієнтів з коронавірусом, в лікарні №2 – 77, разом – 151. Але хочу сказати, що є вже штам «Омікрон» і через один-два місяці він, можливо, дійде й до нас, тому треба не забувати про заходи безпеки та про вакцинацію. На сьогодні 90 тисяч мешканців міста отримали дві дози (вакцини від COVID-19), але це лише 42%. Відносно України це нормальний показник, але ми розуміємо, що повинно бути (вакциновано) не менш ніж 70%. Зараз є спад щодо вакцинації, тому звертаємося до всіх: всі вакцини є в наявності – AstraZeneca, CoronaVac, Pfizer, Moderna, на вул. Перемоги, 55 кожен день, без вихідних, працює пункт щеплення», - наголосила Марія Місюрова.

Нагадаємо, з 30 жовтня 2021 року Житомирська область перейшла до «червоної» зони, станом на 13 грудня в області серед індикаторів визначення рівня епідемічної небезпеки поширення коронавірусу залишався лише один «червоний» показник – коефіцієнт виявлення випадків інфікування.

Як повідомляв Житомир.info, з 7 листопада 2021 року в громадському транспорті Житомира обмежили час проїзду пільговиків, обмеження автоматично будуть скасовані у разі виходу області з «червоної» зони.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком коронавірус Місюрова червона зона 
Матеріали по темі