Суспільство

​У селі Житомирського району за 35 млн грн побудують дитсадок і облаштують територію

19 January 2022, 12:38

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації має намір укласти угоду з ТОВ «УК «Комфорт-Буд» на будівництво комплексу Високівського закладу дошкільної освіти з благоустроєм території в селі Високе вартістю 34,9 млн грн.

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.

У тендерній документації зазначається, що будівництво комплексу (Високівський заклад дошкільної освіти Високівської сільської ради Житомирської області) з благоустроєм території в с. Високе по вул. Центральна, 15 Б, має бути виконані до 31 грудня 2022 року. Джерело фінансування: 31,5 млн грн з державного бюджету та 3,5 млн грн з місцевого бюджету.

У технічному завданні зазначено, що фірма-переможець має провести загальнобудівні роботи, побудувати каналізацію, внутрішній і зовнішній водопроводи, тепловий вузол, провести опалення та вентиляцію, виконати електромонтажні роботи, пожежну сигналізацію, монтаж технічного обладнання, установити обладнання, меблі та інвентар, встановити ліфт, встановити лавки, велопарковку, гойдалки та озеленити територію.

Очікувана вартість закупівлі становила 35 млн грн. Конкурентом ТОВ «УК «Комфорт-Буд» з ціновою пропозицією у 34 млн 981 тис. 421 грн виступило ПП «Елітбуд-1», запропонувавши цінову пропозицію на 41 тис. грн дорожчу. Під час аукціону фірми між собою не конкурували та не знижували цінові пропозиції.

17 січня департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА опублікував намір укласти угоду з ТОВ «УК «Комфорт-Буд».

ТОВ «УК Комфорт-Буд» засноване в січні 2016 року в Житомирі. Спеціалізується фірма на будівництві житлових і нежитлових будівель, статутний капітал - 1 тис. грн. Власниками фірми з листопада 2021 року є Олександр Петровський та Микола Балакішієв - до липня 2021 року працював старшим оперуповноваженим Управління Стратегічних розслідувань Національній поліції в Житомирській області. Також Микола Балакішієв є сином директора фірми Станіслава Балакішієва, який на виборах 2015 року балотувався до Житомирської міської ради від Об’єднання «Самопоміч». До цього серед власників фірми були Василь Ткачук, Галина Рачковська, Олександр Сокуренко, Наталія Тичина, Сергій Хіміч. За даними «Прозорро», з 2016 року фірма отримала держзамовлень на понад 330 млн грн.

Нагадаємо, 17 січня 2022 департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА опублікував намір укласти угоду з ПП «Елітбуд1» на будівництво в селі Іванівка Житомирського району спортивного майданчика зі штучним покриттям та мультифункціональними майданчиками для занять ігровими видами спорту вартістю 33,2 млн грн. Зазначимо, що конкурентом ПП “Елітбуд 1” виступило ТОВ УК «Комфорт-Буд», запропонувавши цінову пропозицію дорожчу. Під час аукціону фірми між собою також не конкурували та не знижували цінові пропозиції.

Як повідомляв Житомир.info, 13 січня 2022 департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА опублікував намір укласти угоду з ТОВ УК «Комфорт-Буд» на реконструкцію чаші плавального басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард», вартістю 6 млн 464 тис. грн.


Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дитсадок Високе Комфорт-Буд ДРР будівництво  
Матеріали по темі