Місто

​Житомирська фірма відремонтує чашу басейну «Авангард» за 6,5 млн грн: дешевшу на мільйон пропозицію відхилили

13 January 2022, 14:59

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації опублікував намір укласти угоду з ТОВ УК «Комфорт-Буд» на реконструкцію чаші плавального басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард», вартістю 6 млн 464 тис. грн.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 14 грудня 2021 року на ресурсі «Прозорро».

За умовами тендерної документації, відреконструювати чашу плавального басейну, що знаходиться за адресою Старий Бульвар, 9 в Житомирі, підрядник має до 31 грудня 2022 року. Джерело фінансування - місцевий бюджет.

За умовами технічного завдання, переможець тендеру має розібрати цементне покриття підлоги та покриття з керамічних плиток, натомість улаштувати нове покриття з керамічних плиток та укласти плити стельові в каркас стелі та інше. Також підрядник має провести роботи з водопроводу та каналізації, придбати гідравлічний підйомник для басейну, а також насос в комплекті з автоматикою підключення.

Очікувана вартість закупівлі становила 6 млн 502 тис. грн. Участь у тендері взяло три учасники: ТОВ «ТБС-Проф» з пропозицією у 5 млн 440 тис. грн, ТОВ УК «Комфорт-Буд» з пропозицією у 6 млн 464 тис. грн та ТОВ «Забудовник» з пропозицією у 6 млн 493 тис. грн.

Пропозицію ТОВ «ТБС-Проф» відхилили, зокрема через відсутній у складі тендерної пропозиції учасника дозвіл на проведення висотних робіт, передбачених технічним завданням, та відсутній перелік заходів, що спрямовані на протидію поширення коронавірусної хвороби.

13 січня департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА опублікував намір укласти угоду з ТОВ УК «Комфорт-Буд».

ТОВ «УК Комфорт-Буд» засноване в січні 2016 року в Житомирі. Спеціалізується фірма на будівництві житлових і нежитлових будівель, статутний капітал - 1 тис. грн. Власниками фірми з листопада 2021 року є Олександр Петровський та Микола Балакішієв, який до липня 2021 року працював старшим оперуповноваженим Управління Стратегічних розслідувань Національній поліції в Житомирській області. Також Микола Балакішієв є сином директора фірми Станіслава Балакішієва, який на виборах 2015 року балотувався до Житомирської міської ради від Об’єднання «Самопоміч» та є керівником Житомирської районної організації цієї партії. До цього серед власників фірми були Василь Ткачук, Галина Рачковська, Олександр Сокуренко, Наталія Тичина, Сергій Хіміч.

Нагадаємо, наразі за інформацією ОДА ремонт самої будівлі житомирського басейну «Авангард» завершено, виконувала його за 17 млн грн новий підрядник - ТОВ «Будівельний Альянс Монтажпроект».

Як повідомляв Житомир.info, ремонтувати плавальний басейн почали ще у 2012 році. Тоді капітально відремонтували дах. Навесні 2015 «Авангард» знову ремонтували. А у 2016 році на ремонт житомирського басейну «Авангард» витратили більше 1 млн грн. Пізніше, 24 квітня 2019 року, департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА уклав угоду з ТОВ «Візин Річ» на 7,3 млн грн на капітальний ремонт приміщення басейну «Авангард». За умовами технічного завдання, планувалася заміна вікон, зовнішніх та внутрішніх дверей, облаштування підвісної стелі, облицювання стін керамічною плиткою, заміна підлоги з переукладанням керамічної плитки, в деяких приміщеннях мали вкласти лінолеум, а також відремонтувати бетонну підлогу та інше. За умовами первинного договору роботи мали б бути виконані до 31 грудня 2019 року. Опісля замовник та підрядник уклали 6 додаткових угод: то покращення якості предмета закупівлі, то продовження строку дії договору. Врешті замовник і підрядник домовились розірвати договір за згодою сторін, на той момент сума по договору становила 2 млн 311 тис. 964,53 грн (в.т. ПДВ).

Як зазначає Житомирська облдержадміністрація, загальна кошторисна вартість останнього проєкту реконструкції басейну “Авангард” – 20 млн 628 тис. грн. На 2021 рік було передбачено фінансування у розмірі 18 млн 621 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Авангард басейн ремонт чаша басейну Комфорт-Буд  
Матеріали по темі