Політика

На Житомирщині урочисто нагородили переможців акції #Наш_Край_оберігає «Солодка годівничка»

29 January 2022, 11:32

До зимових свят впродовж місяця тривала акція від політичної партії «Наш край» під назвою #Наш_Край_оберігає. Депутати та представники партії на Житомирщині дарували жителям області «Годівнички добра».

Діти залюбки долучалися до акції від «Нашого краю», отримували пакуночки з цукерками, які потрібно було перетворити на годівницю для птахів, насипати туди зерна і вішали на деревах. А далі, за умовами акції, мали сфотографуватись та оформити пост зі своїм фото у фейсбуці з хештегами #Наш_Край_оберігає та#Наш_Край_оберігає_Житомирщина. Ті учасники, чиї дописи набрали найбільшу кількість вподобань та репостів, отримали цінні подарунки від «Нашого краю».

Переможцями на Житомирщині стали: Вікторія Лугова з селища Любар, Анастасія Семенишина з Новоград-Волинської громади та родина Людмили Голубенко з села Йосипівка Чоповицької громади.

Вікторію Лугову разом з донечкою Софією привітав та вручив цінні подарунки Ігор Ходак, заступник голови Житомирської обласної організації політичної партії «Наш край», депутат обласної ради.

«Щиро вітаю родину Лугових і дякую за старанність. З великим задоволенням вручив цінний подарунок маленькій переможниці.Зробити годівничку, подбати про птахів взимку – це ті маленькі, добрі вчинки, завдяки яким діти розуміють ціну своєї любові до природи. Вони усвідомлюють, що важливо не лише отримувати, а й віддавати навзаєм частинку свого тепла», - привітав переможницю депутат.

Людмила Голубенко розмістила у фейсбук фото своїх двох синів з годівничкою. І світлина старшого Віталія принесла родині перемогу, оскільки набрала 424 вподобання. Віталій – учень 6-го класу Йосипівської гімназії Чоповицької громади також отримав цінний подарунок від «Нашого краю». Урочисто привітав переможця Сергій Диняк, голова Житомирської обласної організації політичної партії «Наш край», депутат обласної ради.

«Вітаю з перемогою та дякую батькам за таких прекрасних синів, які вміють робити добрі справи. Маю надію, що і в майбутньому будете брати участь в акціях від «Нашого краю», - зазначив Сергій Диняк.

Віталій розповідає, з сім’єю одразу долучилися до акції, птахам допомагають завжди, власноруч майструють годівнички, а цьогоріч «Наш край» організував приємний сюрприз – смачні цукерки та чудову годівницю.

Переможницю з Чижівської громади – Анастасію Семенишину, вчительку початкових класів Таращанської школи І-ІІ ступенів, привітала керівник партійного осередку «Нашого краю» у Чижівській громаді Валентина Лопатюк.

«Дуже вдячна організаторам акції «Солодка годівниця». Я часто розповідаю учням, наскільки важливо допомагати та підгодовувати птахів, які залишилися зимувати. Дякую також за подарунки та привітання», - поділилася враженнями Анастасія Семенишина.

«Наш край» вдячний усім, хто подбав про птахів в холодну зиму та долучився до добрих справ.

Пресслужба політичної партії «Наш край»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Наш край годівничка акція  
Матеріали по темі