![](https://www.zhitomir.info/f/images/2022/02/15/205960/91da3ab5f2f1c2c3d6263af0c1cfe7c0_preview_w440_h290.jpg)
У Житомирській області в День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів депутати Романівської селищної ради від «Нашого краю» поклали квіти до меморіалу воїнам-афганцям та вшанували загиблих хвилиною мовчання. Участь у церемонії, зокрема, взяв секретар Романівської селищної ради від «Нашого краю» Юрій Чумаченко.
«Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто здійснював миротворчу місію на території інших держав. Війна в Афганістані – це наше сумне минуле, яке ми не маємо права забути. Саме тому зберігаємо пам’ять про співвітчизників, які не повернулися з «гарячих точок». Наш обов’язок – не залишати без уваги тих, хто частину своєї душі залишив у Афганістані», - зазначив Юрій Чумаченко.
Також партієць вручив подяки за мужність та героїзм жителям Романівської громади: Василю Гарбару, Костянтину Гаврилюку та Володимиру Бондарчуку.
«Подяка вам, воїни, за виконання свого обов’язку! Здоров’я Вам!», - подякував Юрій Чумаченко.
Пресслужба політичної партії «Наш край»