Влада

​У Житомирській області заборонили ходити і їздити до лісу, а також користуватися відеореєстраторами та знімати інфраструктурні об’єкти

21 March 2022, 14:16

Рада оборони Житомирщини прийняла рішення щодо заборони відвідування лісу, а також заборони використання відеореєстраторів і фото- та відео зйомки визначених об’єктів.

Про це 21 березня повідомив голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

«Рішенням Ради оборони Житомирщини від сьогодні на час воєнного стану заборонено відвідування та в'їзд до лісу громадян, за винятком військових, правоохоронців, лісівників та органів місцевої влади. Таке рішення прийняте задля безпеки громадян, а також запобігання лісовим пожежам. Також на території області забороняється використання відеореєстраторів, зокрема заборона фото, відеозйомки доріг, об'єктів інфраструктури, блокпостів та військових частин. Це необхідно для того, щоб уникнути розголошення інформації, про переміщення та хід виконання завдань Сил оборони. Наголошуємо, що війна триває й дотримання норм безпеки та виконання рішень Ради оборони є обов'язковим», - зазначив Віталій Бунечко.

Нагадаємо, у Житомир з 22 березня повертається «сухий закон»: знову заборонять продаж слабоалкогольних напоїв.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: рада оборони заборона воєнний стан ліс зйомка реєстратор  
Матеріали по темі