Події

На залізничних станціях у Житомирській області виявили майже 200 російських вагонів, які будуть передані на потреби ЗСУ

3 May 2022, 15:10

Державне бюро розслідувань виявило у Житомирській області ще майже 200 російських вагонів та ініціювало їх націоналізацію.

Про це 3 травня повідомили на сайті ДБР.

«Державне бюро розслідувань продовжує проводити системну роботу щодо виявлення та націоналізації майна країн, що проявили агресію до України. Усі виявлені активи та товари передаються обласним військовим адміністраціям для розпорядження та передачі на потреби Збройних сил України! Майно ворога тепер працюватиме проти нього!», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що працівники Теруправління ДБР Хмельницького на 14 різних залізничних станціях Житомирської області виявили 191 порожній вагон, що належить суб’єктам російської федерації.

ДБР ініціювало націоналізацію цих вагонів та скерувало відповідні листи до Укрзалізниці та Житомирської обласної військової державної адміністрації.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці березня пресслужба ДБР інформувала, що на залізничній станції «Коростень» конфіскували 100 вагонів з добривами та 2 вагони зі сталлю, які експортувались з Білорусі через Україну.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: конфіскація примусове вилучення експорт рф товар вагон ДБР  
Матеріали по темі