Місто

Підприємець за 152 тис. грн замінить пошкоджені вибухом вікна у житомирській міській лікарні

6 May 2022, 13:54

КП «Лікарня №2 ім.Павлусенка» Житомирської міської ради 12 квітня уклало угоду з підприємцем Віктором Ходаківським на заміну металопластикових вікон, які пошкодженні внаслідок вибуху. Вартість укладеної угоди – 152 тис. грн.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 6 травня на ресурсі ProZorro.

За умовами укладеної угоди, підрядник має замінити 18 вікон (вартість одного 8,4 тис. грн).Ходаківський Віктор Михайлович зареєстрований як ФОП з 2005 року. Основним видом діяльності підприємця є роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах.

Замовник провів закупівлю по новій спрощеній процедурі «Українська визвольна війна». Ця процедура дозволяє проводити закупівлі товарів та послуг для забезпечення потреб сектору безпеки і оборони без застосування процедур, визначених Законами України «Про публічні закупівлі» та «Про оборонні закупівлі».

Як повідомляв Житомир.info,, увечері 1 березня в результаті обстрілу Житомира загорівся житловий будинок та повибивало вікна у КП «Лікарня №2 ім.Павлусенка».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: закупівля вікна міська лікарня Ходаківський 
Матеріали по темі