Влада

Влада Житомира хоче звільнити від плати орендарів приміщень в закладах освіти, а іншим зменшити оплату за два місяці

25 May 2022, 10:49

Влада Житомира хоче звільнити від сплати за оренду комунального майна деяких орендарів.

Відповідний проєкт рішення сесії 24 травня оприлюднили на сайті міської ради.

«Звільнити орендарів на період з 24.02.2022 і до припинення на території Житомирської міської територіальної громади воєнного стану від сплати за оренду нерухомого майна, що належить комунальній власності Житомирської міської територіальної громади та обліковується на балансовому обліку закладів дошкільної, загальноосвітньої та спеціалізованої освіти. Зменшити на 50% нараховану орендну плату за березень, квітень 2022 року орендарям нерухомого майна, що належить комунальній власності Житомирської міської територіальної громади», - зазначається у проєкті рішення.

Нагадаємо, 18 травня Фонд держмайна інформував про ухвалення Кабінетом міністрів постанови «Деякі питання оренди державного та комунального майна у період дії воєнного стану» зі спрощеним порядком оренди, зокрема – звільнення від орендної плати за оренду державного майна надається орендарям на території Житомирської області, але не довше ніж до 30.05.2022; на всій території України звільняються від орендної плати особи, які були призвані або прийняті на військову службу після оголошення воєнного стану.

Як повідомляв Житомир.info, рішенням виконкому Житомирської міської ради від 28 квітня 2022 року суб’єктів рекламного бізнесу звільнили від оплати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів з 1 березня по 1 травня 2022 року. На засіданні міськвиконкому 17 травня звільнення від оплати продовжили до 1 червня 2022 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: мыськрада оренда орендар майно  
Матеріали по темі