Місто

Житомирський виконком дозволив ще місяць не платити за користування місцями розташування реклами

17 May 2022, 10:27

Звільнення від оплати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів у Житомирі суб’єктам рекламного бізнесу продовжили до 1 червня 2022 року.

Таке рішення ухвалили на засіданні міськвиконкому 17 травня.

«Даний проєкт рішення зробили, щоб ще на місяць суб’єктів реклами звільнити від плати за місця розташування конструкцій зовнішньої реклами. Ми бачимо, що на більшості з них розміщена соціальна реклама, яка направлена на моральну підтримку в боротьбі з російським агресором, тому підприємцям – суб’єктам зовнішньої реклами треба дякувати за те, що вони дають нам можливість розмістити цю рекламу: органам місцевого самоврядування і органам державної виконавчої влади. Прошу підтримати», - сказав директор департаменту містобудування та земельних відносин міської ради Ігор Блажиєвський.

Нагадаємо, рішенням виконкому Житомирської міської ради від 28 квітня суб’єктів рекламного бізнесу звільнили від оплати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів з 1 березня по 1 травня 2022 року. А вже 6 травня міська рада оприлюднила проєкт рішення щодо внесення змін і продовження строку звільнення до 1 червня 2022 року.

Як повідомляв Житомир.info, 28 лютого 2022 року у Житомирі з’явилися білборди з крилатою фразою прикордонників з остова Зміїний, на честь якої в квітні Укрпошта виготовила марку та конверт. 17 березня мер Житомира у вечірньому зверненні просив рекламні агентства прибрати зовнішню рекламу з ненормативною лексикою, бо багато житомирян цим обурюються. Станом на 22 березня в Житомирі ще була зовнішня реклама з напрямком руху «руського корабля», але деякі білборди з цією фразою вже були демонтовані, також багато рекламних конструкцій в обласному центрі стоять порожні. З середини березня до середини квітня з дозволу Ради оборони області в центрі Житомира зрізали білборди.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком реклама Блажиєвський білборд бізнес  
Матеріали по темі