Суспільство

Через повномасштабну війну попит роботодавців на працівників у Житомирській області зменшився вдвічі

18 June 2022, 10:27

За п’ять з половиною місяців 2022 року послугами служби зайнятості в Житомирській області скористалися близько 28200 людей, з яких понад 11 600 звернулись за пошуком роботи в період воєнного стану.

Про це 16 червня повідомила пресслужба Житомирського обласного центру зайнятості.

«5615 клієнтів служби зайнятості отримали роботу з початку року. Найбільше було працевлаштовано на підприємства переробної промисловості, у сільське господарство та заклади торгівлі. Користувались попитом трактористи, укладальники-пакувальники, продавці, водії, підсобні робітники, комплектувальники проводів, швачки, бухгалтери, медсестри, верстатники та слюсарі», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що повномасштабне військове вторгнення росії зумовило зменшення вдвічі попиту роботодавців на працівників у порівнянні з минулим роком. Суттєве скорочення обсягів працевлаштування відбулось на Коростенщині, Попільнянщині, Овруччині, Малинщині та в Житомирі (30-45% торішніх показників). Лише на Баранівщині й Олевщині кадрова потреба роботодавців була наближеною до існуючої у 2021 році (кількість працевлаштованих складає відповідно 84 і 96% минулорічних обсягів).

Станом на 16 травня найбільше пропозицій роботи зареєстровано для швачок, підсобних робітників, продавців, водіїв, інспекторів пенітенціарної служби, кухарів, лікарів і молодшого медперсоналу, листонош, вантажників та електромонтерів.

Всі зареєстровані вакансії – на у розділі «Шукаю роботу» https://cutt.ly/4Dz4cVI.

Оформити підписку на вакансії за регіоном або галуззю можна завдяки чат-боту @DCZWorkNowBbot.

Як повідомляв Житомир.info, станом на 9 червня 2022 року у підрозділах служби зайнятості на Житомирщині були зареєстровані вакансії від 294 підприємств, установ, організацій та приватних підприємців. Найбільшим попитом користуються швачки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Центр зайнятості служба зайнятості ЦЗ вакансія безробіття безробітний робота працевлаштування  
Матеріали по темі