Суспільство

Житомирське «Z-радіо» офіційно змінило свої ефірні позивні

7 July 2022, 14:47

«Житомирська радіокомпанія» відмовилась від літери «Z» у своїх позивних.

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення на засіданні 7 липня переоформила ліцензії на мовлення ТОВ «Житомирська радіокомпанія» та розглянула відповідну заяву

«До Національної ради звернулася ТОВ «Житомирська радіокомпанія» місто Житомира, ефірні позивні «Z-радіо 106 і 1 FМ» з проханням переоформити позивні: тепер буде «106 і 1 FМ», - повідомив заступник голови Національної ради Олег Черниш, зазначивши, що відмова від літери «Z» його особисто порадувала.

Присутні на засіданні підтримали звернення щодо зміни позивних..

Також «Житомирська радіокомпанія» повідомила про зміну керівника: замість Власюка Ярослава Михайловича буде Домащук Юлія Володимирівна. Відповідно змінюється склад редакційної ради і перелік пов’язаних осіб.

Нагадаємо, в 2013 році Юлія Домащук стала лауреатом обласного творчого конкурсу до Дня журналіста, отримавши нагороду в номінації «Краща радіопередача». На той час вона працювала на радіо «Житомирська хвиля».

Як повідомляв Житомир.info, у 2017 році за результатами моніторингу, обсяг пісень українською мовою в ефірі семи FM-радіо в Житомирській області становив 41%: найбільше – житомирське «Крок-Радіо» (60%), найменше – житомирське «Z-радіо» (30%).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Нацрада радіо ліцензія ефір  
Матеріали по темі