Місто

На дитячому пляжі в житомирському гідропарку вміст кишкової палички перевищує норму в 14 разів

12 July 2022, 17:14

Фахівці вкотре провели аналіз води на пляжах у Житомирі та у містах Новоград-Волинський, Бердичів і Коростень. Виявилося, що на обох житомирських пляжах (дорослому і дитячому) вода не відповідає нормам ні за вмістом кисню, ні за концентрацією кишкової палички. Так, на дорослому пляжі у гідропарку індекс ЛКП (лактозопозитивної кишкової палички) – 24000 в 1 дм3, на дитячому – 70000 в 1 дм3. Вміст кишкової палички «зашкалює» і на пляжі у Коростені. А от у Бердичеві та Новограді-Волинському вода «не склала іспит» лише за вмістом кисню.

Інформацію щодо якості води на пляжах Житомирської області станом на 8.07.2022 року надала Державна установа «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я».

Зазначимо, що, за даними обласного центру контролю та профілактики хвороб, норма індексу ЛКП – не більше 5000 в 1 дм3. Тобто, на дорослому пляжі в Житомирі ця норма перечищена у 4,8 разів, а на дитячому – у 14 разів.

Як повідомляв Житомир.info, станом на 24 червня 2022 року на пляжах у Житомирі (дорослому і дитячому), Бердичеві, Новограді-Волинському вода не відповідала нормам за вмістом кисню, а от індекс кишкової палички на пляжах у названих містах був у межах норми. А в Коростені фіксували перевищення за цим показником.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: пляж вода купання купальний сезон ОЛЦ лабораторний центр  
Матеріали по темі