Місто

У Житомирі на Новому бульварі встановлять мобільну дитячу точку

13 July 2022, 10:49

У Житомирі розмістять мобільну дитячу точку від ЮНІСЕФ. Це такий багатофункціональний намет, де малеча зможе з користю провести свій час.

13 липня виконком погодив місце, де буде встановлений майданчик.

«На адресу міського голови надійшло звернення від ГО «НУО» ІН ТАЧ ЮКРЕЙН ФУНДЕЙШН» з проханням та з метою надання емоційно-психологічної, пізнавально-розважальної підтримки дітям внутрішньо переміщених осіб, дітям, які належать до соціально вразливих категорій, дітям загиблих воїнів захисників. Підготували проєкт рішення та просимо погодити даній громадській організації з 13 липня до 10 жовтня 2022 розміщення мобільної дитячої точки на Новому бульварі згідно зі схемою», – сказав директор департаменту містобудування та земельних відносин Ігор Блажиєвський.


Зокрема, намет встановлять біля фонтану на Новому бульварі. Як запевнив директор департаменту містобудування та земельних відносин Ігор Блажиєвський, така конструкція ніяк не нашкодить новій плитці.

«Між колишнім кінотеатром «Жовтень» та обласною бібліотекою (буде встановлений намет). Там, де в нас в майбутньому запланована реконструкція фонтану. Це абсолютно тимчасова споруда, без всіляких фундаментів, без всяких інженерних конструкцій», – говорить Ігор Блажиєвський.

Поки у міській раді детально не розповідають, які саме активності чекають на дітей у такому наметі. Проте зазначають, що до заходів зможуть долучитись всі охочі.

«Ця громадська організація буде займатися, щодня працювати і проводити різноманітні заходи. Гадаю, що всі бажаючі зможуть доєднатися до цих заходів», – сказав Ігор Блажиєвський.

Як і де у Житомирі можна подати документи на грошову допомогу від UNICEF для сімей із дітьми, дивіться тут.

Як повідомляв Житомир.info, з липня 2022 року в Житомирі працює даний табір емоційного відновлення для родин переселенців.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком переселенець переселенці дитина Новий бульвар майданчик  
Матеріали по темі