Суспільство

Воїни житомирської бригади показали, як використовують радянські ПТРК проти окупантів

8 August 2022, 09:37

Бійці 30-ї ОМБр використовують протитанкові ракетні комплекси «Фагот» та «Метис» для знищення окупантів.

Фото використання ПТРК 7 серпня показала 30-а окрема механізована бригада ім. князя Костянтина Острозького.

«Переносний протитанковий ракетний комплекс «Фагот» та «Метис» воїни 30 ОМБр використовують для знищення окупантів як на полі бою так і під час навчання по умовному противнику. Це надійна зброя воїнів для того, щоб відправити окупантів до пекла», - йдеться у дописі.

Інформація про ПТРК з відкритих джерел:

«Метис» - радянський/російський переносний протитанковий ракетний комплекс 2-го покоління. Був прийнятий на озброєння радянської армії у 1978 році. Комплекс є засобом протитанкової оборони ротної ланки і має напівавтоматичне командне наведення по дротах. ПТРК був створений Тульським КБ Приладобудування. Даний протитанковий комплекс призначений для знищення візуально видимих нерухомих і рухомих цілей, з фланговими швидкостями до 60 км/год., бронетехніки противника і його вогневих точок. Крім цього, «Метис» можна використовувати для стрільби по вертольотах противника на невеликій висоті.

«Фагот» - радянський переносний протитанковий ракетний комплекс з напівавтоматичним командним наведенням по дротах, призначений для ураження візуально спостережуваних нерухомих і рухомих зі швидкостями до 60 км/год цілей (броньованої техніки супротивника, укриттів, вогневих засобів, низько летючих повітряних цілей на малих швидкостях) на дальностях до 2 км, а ракетою 9М113 – до 4 км. Комплекс був розроблений в КБ Приладобудування, м. Тула і поступив на озброєння Збройних сил СРСР у 1970 році. Незабаром ракету модернізували з присвоєнням індексу 9М111-2. У 1975 році був випущений модернізований варіант ракети 9М111М зі збільшеною дальністю польоту і підвищеною бронебійністю.

Нагадаємо, 23 липня пресслужба 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького інформувала, що бійці названої новоград-волинської бригади отримали державні нагороди, які вручив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

Як повідомляв Житомир.info, 6 травня 2022 року 30-а окрема механізована бригада імені князя Костянтина Острозького указом президента Володимира Зеленського отримала почесну відзнаку «За мужність та відвагу».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: 30 бригада ПТРК війна 
Матеріали по темі