Місто

У Житомирі з’явиться мобільна «Соціальна кухня»: обідами зможуть забезпечити до 1000 осіб на тиждень

12 September 2022, 12:22

У Житомирі з жовтня з’явиться мобільна «Соціальна кухня», яка буде видавати безкоштовно обіди соціально вразливим верствам населення.

Про це 12 вересня повідомила Житомирська міська рада.

«Міська рада підтримала ініціативу встановлення «Соціальної кухні» від БФ «Карітас – СПЕС» за адресою: Площа Польова,8. Запрацює вона на початку жовтня», - йдеться у повідомленні.

У міськраді наголошують, що за цією адресою встановлять харчовий блок для приготування їжі та видаватимуть обіди соціально вразливим верствам населення.

«Сьогодні, ми переживаємо важкі часи. У Житомирі багато вимушених біженців. Наша мета — допомогти цим людям, забезпечити їх елементарними засобами для існування. Так, виникла ініціатива від Римо-Католицької церкви в Україні та поза її межами щодо надання допомоги вразливим категоріям нашої громади. Для тих, хто не може сам прийти отримати обід, або ж далеко живе, буде передбачена доставка», - розповідає керівник проєкту мобільна «Соціальна кухня» Ян Колесник.

«Соціальна кухня» планує спочатку видавати обіди тричі на тиждень, потім перейти на 5-ти денний графік видачі. І тим самим забезпечити готовими обідами до 1000 осіб на тиждень.

Як у Житомирі за 60 гривень з міського бюджету годують обідами пенсіонерів, людей з інвалідністю та переселенців дивіться у фоторепортажі.

Як повідомляв Житомир.info, на початку лютого 2022 року на засіданні виконкому Житомирської міської ради прийняли рішення збільшити вартість гарячих обідів для малозахищених верств населення у зв’язку з подорожчанням продуктів. За буденні обіди встановили вартість 60 грн (замість 43 грн), а за святкові 100 грн (замість 80 грн).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: обід харчування малозабезпечений біженець Соціальна кухня 
Матеріали по темі