Місто

У департаменті освіти розповіли, коли учні житомирських ліцеїв підуть на осінні канікули

18 October 2022, 14:07

Житомирські заклади загальної освіти продовжують працювати у звичному режимі: батьки учнів, як і раніше, мають можливість обирати формат навчання – очний, дистанційний, змішаний. А з 22 жовтня учні ліцеїв (шкіл) підуть на осінні канікули.

Про це 18 жовтня у коментарі Житомир.info повідомив директор департаменту освіти Житомирської міської ради Валентин Арендарчук.

«Батьки, як і раніше, можуть вирішувати й обирати той формат навчання для своїх дітей, який їм здається найбільш зручним і безпечним. Ми говоримо про очне навчання, дистанційне, змішане чи сімейне», – зазначив Валентин Арендарчук.

До слова, наприкінці цього тижня у ліцеях Житомира розпочнуться осінні канікули, триватимуть вони упродовж 9 календарних днів. Так, як зазначив Валентин Арендарчук, керівникам закладів освіти рекомендовано організувати осінні канікули з 22 жовтня по 30 жовтня 2022 року.

Нагадаємо, у понеділок, 10 жовтня, у міській раді проінформували, що у житомирських школах не буде очного навчання і попросили батьків забрати дітей додому, а у Міністерстві освіти та науки закликали керівників освітніх закладів перейти на дистанційний формат навчання до кінця тижня. З 17 жовтня житомирські навчальні заклади запрацювали у звичному режимі й повернулися до очного навчання.

Проте з 8-ї ранку 17 жовтня на території області була оголошена повітряна тривога, у місті пролунало кілька вибухів – ворог завдав удару по об‘єкту енергозабезпечення, місто залишилося без електричної енергії. Тож близько 9:30 год. Житомирська міська рада звернулася до батьків вихованців житомирських садочків та учнів шкіл та просила забрати дітей із закладів освіти після відбою тривоги.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: школа ліцей канікули осінні канікули Арендарчук  
Матеріали по темі