Політика

З очільниці житомирської облорганізації «Батьківщини» не можуть стягнути борг за газ, бо відсутня інформація про місце проживання

28 October 2022, 13:04

Вишгородський районний суд Київської області відмовив у відкритті наказного провадження за заявою ТОВ «Київоблгаз Збут» про видачу судового наказу щодо стягнення заборгованості за оплату з постачання природного газу з Анжеліки Лабунської – народної депутатки, очільниці Житомирської обласної організації ВО «Батьківщина».

Відповідна ухвала від 21 вересня 2022 року оприлюднена в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

«Відповідно до ч.9 ст.165 ЦПК України, суддя відмовляє у видачі судового наказу, у разі якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи боржника. Як вбачається з відповіді Петрівської сільської ради Вишгородського району Київської області, згідно відомостей територіальної громади села Нові Петрівці, відомості щодо зареєстрованого місця проживання ОСОБА_1 відсутні», - зазначається в ухвалі.

Сума боргу в оприлюднених матеріалах не вказана. В апеляційному суді цю ухвалу не оскаржували і вона набрала законної сили 7 жовтня 2022 року.

Скріншот з сайту Судова влада України

Зауважимо, що після повномасштабного російського вторгнення на Facebook-сторінці Анжеліки Лабунської було лише два публічних дописи: 20 березня вона повідомила, що в Україні і нікуди їхати не збирається, 17 квітня – привітала з Вербною неділею.

А 6 вересня 2022 року на сайті Петрівської сільської ради в інформації про благодійний ярмарок згадували місцеву жительку Анжеліку Лабунську: «Жителька Нових Петрівець Лабунська Анжеліка просто пожертвувала до фонду підтримки постраждалих родин на цьому ярмарку 20 тис.грн».

Нагадаємо, в декларації Анжеліки Лабунської зазначалося, що їй належить будинок площею 1040 кв.м в селі Нові Петрівці, за 2020 рік вона отримала у Верховній раді 451 тис. 134 грн зарплати та 255 тис. 860 грн на виконання депутатських повноважень, на банківських рахунках Анжеліки Лабунської зберігалося 1 млн 791 тис. 366 доларів та 30 тис. 695 гривень, готівкою на 1 січня 2021 року народна депутатка задекларувала 500 тис. доларів, 300 тис. євро, 28 млн 217 тис. гривень і 250 тис. швейцарських франків.

Як повідомляв Житомир.info, в листопаді 2021 року голова Житомирської обласної організації ВО «Батьківщина», народна депутатка Анжеліка Лабунська сплатила 1 млн 109 тис. 450 грн боргу по земельному податку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Лабунська суд газ Київоблгаз заборгованість 
Матеріали по темі