Місто

У Житомирі представники влади вшанували воїнів ЗСУ і запевнили, що через білоруський кордон ворог не пройде

6 December 2022, 11:54

З нагоди Дня Збройних сил України 6 грудня в Житомирі відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятного знака «Захисникам України у війні з російським агресором». Очільники міста та області, разом із військовими вшанували полеглих героїв та дякували тим, хто нині боронить країну.

«Збройні сили України – це сьогодні «воїни світла», які захищають вільних людей вільної країни. Ми сьогодні вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя, хай їм буде вічна пам’ять», – говорить в.о. голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма.


«259 житомирян на сьогодні віддали своє життя за нашу з вами незалежність. Сьогодні українські Збройні сили – це найкращі сини і дочки українського суспільства. Величезна їм подяка за таку складну роботу, яку вони сьогодні роблять», – каже Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

«Від першого дня і до сьогодні, не дивлячись на морози, не припиняли будувати редути на півночі нашої області. Я дякую нашій 115-й, зокрема, бригаді ТрО, які знаходяться безпосередньо на нульовому кордоні з білоруссю. Я хочу запевнити, що точно через білоруський кордон ворог не пройде», – розповідає керівник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Наостанок начальник Житомирського військового інституту зазначив: захисники дають гідну відсіч ворогу і впевнено йдуть до перемоги.

«Тільки вперед, тільки до перемоги, вона буде однозначно. Навіть вчорашній ракетний удар росії показує, що вона вже видихається і не спроможна робити те, на що вони розраховувала. А Збройні сили України, навпаки, набувають спроможностей, щоби вигнати ворога із наших земель, включно з Кримом. Уже навіки доказати москалям, хто тут господар на нашій землі», – підсумовує начальник Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова Олександр Левченко.

Нагадаємо, 14 жовтня 2022 року День захисників та захисниць України у Житомирі відзначили з оркестром, нагородами та квітами.

Інтерв’ю з десантником про запеклі бої за Миколаївщину, захист Антонівського мосту та чому Житомир – столиця ДШВ – тут

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЗСУ День Збройних сил  
Матеріали по темі