Суспільство

Понад 350 переселенців шукають роботу за допомогою служби зайнятості, найбільше – у Житомирському районі

3 February 2023, 09:48

За перший місяць нового року 86 переміщених з небезпечних регіонів українців звернулись за сприянням у працевлаштуванні на Житомирщині, а 25 – отримали роботу. Вони заповнили вільні робочі місця бухгалтера, менеджера, медичної сестри, розкрійника, електрогазозварника, водія автотранспортних засобів, завідувача аптеки, підсобних працівників та інші.

Про це 2 лютого повідомила пресслужба Житомирського обласного центру зайнятості.

«За даними на 1 лютого 2023 року продовжують пошук роботи з допомогою служби зайнятості 351 внутрішній переселенець. Більшість з них шукають роботу у Житомирському районі (184 особи), чверть – у Коростенському, у Звягельському й Бердичівському – відповідно 40 і 45 осіб», - йдеться в повідомленні.

Загалом за час повномасштабної війни росії проти України, з 24 лютого 2022 року по 31 січня 2023 року, до підрозділів служби зайнятості на Житомирщині звернулись 2036 вимушено переміщених українців. Близько 900 з них припинили реєстрацію у зв’язку з переїздом та з інших причин, а 618 приступили до роботи. Найбільше працевлаштованих – у Житомирі й наближених до нього громадах, а також на Звягельщині, Андрушівщині, Коростенщині, Бердичівщині та Брусилівщині.

«Гарячі» лінії служби зайнятості: 063-214-41-75, 097-417-84-96.

Онлайн-підтримка: https://t.me/DCZ_Zhytomyr.

Нагадаємо, з початку війни у Житомирській області майже 2 тисячі переселенців шукали роботу через центри зайнятості, 70% з яких – жінки. Також станом на 7 грудня у медичних закладах Житомирщини працевлаштовані понад 70 внутрішньо переміщених медиків.

Як повідомляв Житомир.info, за період з 24 лютого по 31 жовтня 2022 року підрозділи Житомирської обласної служби зайнятості допомогли працевлаштуватися 511 українцям, які втекли від війни з районів проведення бойових дій. Більшість переміщених співвітчизників поповнили підприємства переробної промисловості, а також заклади сфери торгівлі, підприємства сільського господарства, установи адміністративного обслуговування й охорони здоров’я.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: центр зайнятості вакансія працівник працевлаштування робота переселенець переселенці 
Матеріали по темі