Влада

Житомирська поліція відкрила справу про «службову недбалість» в Оліївській сільраді за календарі з портретами депутатів

6 February 2023, 16:51

Поліція почала розслідування справи про виготовлення за бюджетні кошти календарів з портретами депутатів Оліївської сільської ради.

Про це 6 лютого повідомив житомирський волонтер Олександр Швецов.

«Сьогодні відкрито кримінальне провадження та розпочалось досудове слідство проти усіх без винятку депутатів Оліївської ОТГ. Депутатами розтрачено наші кошти на виготовлення календарів та іншої поліграфії зі своїми обличчями за кошт Оліївської громади (200 тис. грн). Громада обурена таким вчинком "депутатів" під час повномасштабної війни та вимагає правоохоронні органи розібратися та притягнути до кримінальної відповідальності усіх причетних без винятку», - йдеться у дописі Олександра Швецова.

Календарями з портретами народних обранців волонтер обурювався ще кілька тижнів тому.

«Перед новим роком керівництво Оліївської ОТГ Житомирського району замовили та надрукували календарі, на яких зображені обличчя депутатів, та написані передвиборчі лозунги "Твій депутат". Календар обійшовся громаді в 200 000 грн! Все це проплачено за кошт громади, і все це відбувається під час повномасштабного вторгнення рф. Вважаємо що це є шахрайська дія прихованого характеру, спрямована вона на те, щоб скористатися бюджетними коштами для самопіару та агітаційної реклами самих депутатів за вкрадений таким чином кошт громади», - писав Швецов 25 січня.

Втім, поліція відкрила кримінальне провадження за іншою статтею – «Службова недбалість».

«Кримінальне провадження відкрите 30 січня, попередня кваліфікація – стаття 367 Кримінального кодексу України (Службова недбалість). В ході розслідування встановлюють причетних до правопорушення і у разі наявності підстав – оголошують підозру», - розповіла в коментарі Житомир.info речниця ГУНП Алла Ващенко.

Нагадаємо, на сесії 3 червня 2022 року депутати Оліївської сільської ради збиралися висловити недовіру сільському голові Анатолію Мельниченку, але він за кілька днів до сесії пішов на військову службу й зберіг свою посаду.

Як повідомляв Житомир.info, ветеран АТО, житомирський волонтер Олександр Швецов в жовтні 2022 року вирішив пройти супермарафон з Одеси до Яремче задля збору коштів на автомобілі для військових. Програму «Діалоги про перемогу» з Олександром Швецовим дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: календар Швецов Оліївка сільрада. депутат поліція недбалість 
Матеріали по темі