Суспільство

За три місяці у Житомирській області народилося понад півтори тисячі немовлят: хлопчиків більше

24 March 2023, 11:42

На Житомирщині з початку 2023 року станом на 24 березня народилося понад півтори тисячі дітей.

Про це 24 березня повідомляє Житомирська ОВА з посиланням на інформацію департаменту охорони здоров’я Житомирської обласної військової адміністрації.

«У період з 01 січня по 24 березня 2023 року в пологових відділеннях закладів охорони здоров’я області народилось 1 578 дітей, із них 823 хлопчиків та 755 дівчаток. В умовах воєнного стану лікарі можуть прийняти вагітних без направлення. У тих медзакладах, які мають відповідний договір з НСЗУ, вагітні жінки мають можливість спостерігатися безоплатно й отримувати весь перелік необхідних послуг — від розробки індивідуального плану ведення вагітності до необхідних лабораторних аналізів та інструментальних обстежень», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 23 березня Житомирська ОВА інформувала, що у пологових стаціонарах Житомирської області можна зробити діагностику на 21 рідкісне захворювання у новонароджених, послуга є безкоштовною.

Як повідомляв Житомир.info, за рік повномасштабної війни станом на 24 лютого 2023 року у Житомирській області побачили світ 6960 немовлят, хлопчики «лідирують».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: новонароджений немовля дитина 
Матеріали по темі