Суспільство

Спортсмени Житомирської області привезли нагороди з Чемпіонату України з пляжного самбо

15 June 2023, 13:52

Спортсмени Житомирської області здобули низку нагород на Чемпіонаті України з пляжного самбо.

Про це 15 червня повідомила пресслужба Житомирської обласної адміністрації з посиланням на інформацію управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОВА.

«Спортсмени Житомирщини здобули низку чемпіонських, срібних та бронзових нагород на Чемпіонаті України з пляжного самбо серед дорослих, юніорів, юнаків, дівчат старшого віку, кадетів та підлітків, який проходив 13 червня в Тернополі», – йдеться у повідомленні.

Серед юнаків та дівчат старшого віку:

Чемпіонами стали — Забродський Богдан, Дорошенко Давид та Кумечко Віолетта.

Срібні місця посіли — Протасевич Олександра та Гринюк Руслана.

Бронзу вибороли — Проценко Софія-Марія та Ямковий Дмитро.

Таблиця нагород серед кадетів:

1 місце Пронь Анастасія

1 місце Проценко Софія-Марія

2 місце Гурчин Мілана

2 місце Забродський Богдан

3 місце Ямковий Дмитро

Серед юніорок срібну медаль здобули — Кумечко Віолетта та Протасевич Олександра.

Таблиця нагород серед підлітків:

1 місце Івасик Софія

1 місце Алексейчук Владислав

3 місце Кравчук Соломія

Збірна Житомирської області посіла 2 загальнокомандне місце.

Тренери: Кумечко О.М., Голуб В.Ю., Щавінська Т.В., Ізерський М.Б., Гончаренко І. В., Кудряшов І.А., Сіплівий Ю.О., Войнолович Н.В.

Нагадаємо, на початку червня 2023 року у Словаччині відбулися міжнародні змагання з танцювального спорту. Участь брали пари з більш ніж 20 країн світу. Пара з Житомира, Валентин та Анастасія, стала бронзовою призеркою у своїй категорії.

Як повідомляв Житомир.info, 1 червня 2023 року в ОВА розповідали, що спортсмени з Житомирської області вибороли призові місця на чемпіонатах України та Світу. Йшлося про стрільбу з лука, важку атлетику і жим лежачи.