![](https://www.zhitomir.info/f/images/2023/06/30/215001/06f3d59b64294fa18a97ce271d3eb259_preview_w440_h290.jpg)
Коростишівський парк був заснований у 1820 році при маєтку графа Густава Олізера. Від маєтку мало що залишилося, та й сам парк довгий час стояв занедбаним.
Останнє десятиріччя відновленням парку займається місцевий скульптор Віталій Рожик та ГО «Коростишівський Парк» – саме таку інформацію можна побачити на табличці з QR кодом, розміщеній при вході у парк.
Зараз тут, на території площею більш ніж 12 гектарів, облаштовані алеї з місцями для сидіння, багато скульптур людей, тварин та міфічних істот, є ставки, острівки і навіть пішохідний міст через Тетерів.
Деякі скульптури змушують усміхнутися, деякі – задуматися, інші – замилуватися.
Ми ж радимо обов'язково відвідати парк при нагоді та виділити на прогулянку не менше двох годин – так ви зможете побачити дивовижні місця, які не потрапили на фото.
А поки гортайте слайдер та насолоджуйтеся віртуальною прогулянкою.
Нагадаємо, у 2018 році у парку міста Коростишів Житомирської області встановили гранітну скульптуру братів Кличків.