Суспільство

Срібну медаль на молодіжному Чемпіонаті Європи U-23 з легкої атлетики виборов житомирянин Роман Петрук

17 July 2023, 12:25

Житомирянин Роман Петрук здобув срібло на молодіжному Чемпіонаті Європи U-23 з легкої атлетики.

Про це 17 липня повідомило Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА.

Житомирянин Роман Петрук став срібними призерами у стрибках у висоту на молодіжному чемпіонаті Європи U-23 з легкої атлетики у фінському Еспоо.

«Роман спільно з Олегом Дорощуком розділили друге місце, підкоривши з першої спроби планку на висоті 2,19 м. Житомирська ОВА вітає спортсмена та бажає подальших спортивних звершень!», - зазначають у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, 10 липня 2023 року вихованець Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності, стрибун у висоту Дмитро Нікітін став чемпіоном міжнародних змагань з легкої атлетики в Іспанії.