![](https://www.zhitomir.info/f/images/2023/12/04/217941/8dcc636bc859c68d4a02bfd393c182a6_preview_w440_h290.jpg)
У Житомирі за вихідні, 2 та 3 грудня, зросла кількість людей, які звернулись до травмпунктів через ушкодження внаслідок ожеледиці.
Про це 4 грудня у коментарі Житомир.info розповіли у відділенні травматології та ортопедії комунального підприємства «Лікарня №1» Житомирської міської ради
«30 листопада було 21 звернення, 1 грудня – 24, 2 грудня – 28, 3 грудня – 27 звернень людей, які постраждали через ожеледицю», - повідомили у травматології.
Нагадаємо, перші вихідні зими, 2 та 3 грудня, були сніжними: місцями – туман, мокрий сніг, на дорогах – ожеледиця.
Як повідомляв Житомир.info, увечері 29 листопада 2023 року у Житомирі очікувалась ожеледиця, щоб місто не перетворилося на ковзанку комунальники працювали у посиленому режимі.